Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Поліна Удовенко

ЗІБРАНО 60 027 грн. Фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 60 027 грн. Оклюдер оплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Поліночка народилася дуже великою дитиною. Перший рік її життя я боролася з витікаючими обставинами і післяпологовими ускладненнями в здоров`ї дитини. Але це виявилося дрібницею, в порівнянні з тим, що нас чекало незабаром. На черговому огляді у педіатра в десятимісячному віці, в серці Поліни були виявлені шуми. Після консультації кардіолога, я почула страшний діагноз - вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока.
Кожні три місяці доньку спостерігали кардіологи, в надії, що протока закриється самостійно, але, на жаль, дива не сталося. Нещодавно, Поліні видалили аденоїди - вона часто хворіла і це негативно впливало на сердечко. На останньому обстеженні, фахівці сказали, що розмір отвору збільшився і йде навантаження на серце доньки, тому потрібно робити операцію. Кардіологи рекомендують хірургічне лікування ендоваскулярним методом, який є найбільш щадним і найменш травматичним для організму дитини. Для проведення операції необхідно дорогий пристрій - окклюдер-спіраль. Суму, для того, щоб купити окклюдер, я зібрати не в силах, так як виховую доньку сама. Тому, звертаюся до всіх небайдужих людей за допомогою моєї донечки. Євгенія Удовенко, місто Дніпро.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Поліни вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. Щоб запобігти розвитку важких ускладнень, дитині потрібна операція - ендоваскулярне закриття пороку окклюдером-спіраллю. Після щадної операції дівчинка швидко відновиться і буде здорова».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 60 027 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Поліні Удовенко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулись (взяли реквізити): 347 осіб
Допомогли: 347 осіб
Зібрано: 60 027 грн

11.10.2019
Поліні Удовенко успішно проведена операція в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Відкрита артеріальна протока успішно закрита за допомогою спеціальної «латки» - оклюдеру-спіралі. Операція тривала менше години, робота серця і системи кровообігу відновлена. Здоров‘ю дівчинки нічого не загрожує. Вона відчуває себе добре. Вже на другий день після операції, Поліну виписали додому.
Мама Поліни, дякує за допомогу
Фонду «Допомагати просто», клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.