Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Ростислав Абзаєв

ЗІБРАНО 64 200 грн. Компанія «Фора», ТМ «Наш сік», «Чудо-Чадо» та читачі Уфонду, зібрали 64 200 грн. Окклюдер оплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Ростислав пізня дитина в нашій родині, четверта. Батько хлопчика помер, коли я була на шостому місяці вагітності. З тих пір, я виховую дітей сама. Ростик народився з важкою вадою серця. Це визначили ще в пологовому будинку, через два тижні після пологів, почули шуми в серці. Нас відразу ж направили в обласну дитячу поліклініку Чернігова. Дитину поклали в стаціонар, для обстеження, але на наступний день виписали і направили в Інститут імені Амосова, так як порок серця, виявився дуже серйозним, і допомогти нам могли тільки в Києві. За три дні ми приїхали на обстеження до Амосова, де Ростиславу діагностували множинний, вроджений порок серця - стеноз аортального клапана, відкрита артеріальна протока. Відразу ж була зроблена перша операція. Через два дні після операції, кардіохірурги сказали, що потрібно буде робити ще дві операції, одну в 8-9 років, а третю після повноліття. Перша операція була проведена хірургічним методом, коли синові не було 1-го року. Такі операції робляться безкоштовно. Зараз, настав час другої операції. Рекомендують її зробити найбільш безпечним для дитини способом - ендоваскулярним, за допомогою окклюдеру-спіралі. Але пристрій цей дороговартісний, придбати його я повинна самостійно, а саму операцію проведуть безкоштовно. Для мене це величезні гроші. Живемо на мою допомогу матері-одиночки, на дитячу допомогу сина та нерегулярні підробітки у фермерів. Тому, я змушена просити про допомогу небайдужих людей. Допоможіть нам будь-ласка! Оксана Абзаєва, Чернігівська область.
Завідувач відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Ростислава вроджена вада серця - комбінований аортальний порок з двостулковим аортальним клапаном і відкрита артеріальна протока. У 2010 році дитині проведена перша операція - балонна дилатація аортального клапана з метою стабілізації гемодинаміки. Через особливості пороку аортального клапана, в подальшому буде потрібно ще одна операція. З огляду на заплановане оперативне лікування - ще один порок, а саме відкрита артеріальна протока вимагає ендоваскулярного закриття спіраллю найближчим часом. Це потрібно щоб зменшити додаткове навантаження на серце хлопчика».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 64 200 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Ростиславу Абзаєву, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 189 осіб
Допомогли: 189 осіб
Зібрано: 64 200 грн

21.06.2019
Ростиславу Абзаєву успішно проведена операція в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ). Відкрита артеріальна протока успішно закрита за допомогою спеціальної «латки» - окклюдеру-спіралі. Операція тривала менше години, робота серця і системи кровообігу відновлена. Здоров‘ю хлопчика нічого не загрожує. Він відчуває себе добре. Вже на третій день після операції, Ростислава виписали додому.

Рідні Ростислава, дякують компаніям «Фора», ТМ «Наш сік», «Чудо-чадо» і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.