Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Руслана Ринденко

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Під час проходження медогляду для вступу в коледж, у Руслани виявили проблеми з серцем, припустивши, що це можливо порок серця. Кардіолог направив дитину на обстеження в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева. При повторному, повному обстеженні діагноз доньки підтвердився - вроджена вада серця, дефект міжпередсердної перегородки. Отвір в серце дитини вже досить великий і впливає на роботу серця, провокуючи ускладнення. Для нашої родини - це стало шоком. Щоб допомогти Руслані, і врятувати її життя, необхідна операція. Лікар рекомендує провести її щадно, за допомогою дороговартісного пристрою-латки оклюдеру. У нашій сім’ї немає такої можливості, зібрати всю необхідну для його покупки суму. Просимо Вашої допомоги. Іван Ринденко, Харківська область.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Руслані потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Руслані Ринденко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 85 чоловік
Допомогли: 85 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

05.10.2020
Руслана Ринденко успішно прооперована в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків).
Фахівці Інституту усунули порок серця закривши дефект міжпередсердної перегородки оклюдером, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Руслана почувається добре. Вже на наступний день після операції, дівчинку виписали додому.
Рідні, Руслани, дякують
Благодійному фонду "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.