Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Саша Берещук

Компанія "Молочний альянс", фонд «Допомагати просто» і клієнти ПриватБанку зібрали 26 750 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Нашій донечці чотири роки. Саша росте життєрадісною та веселою дівчинкою. Коли донечці виповнилося три роки, у неї діагностували - вроджену ваду серця, відкриту артеріальну протоку, з невеликим стенозом легеневої артерії. Чекати і сподіватися, що отвір у серце доньки закриється сам, вже немає сенсу. Тому, ми стали шукати всі можливості, як допомогти нашій дитині.
За медичними показниками, Саші рекомендовано закриття пороку серця окклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після чого донька відновиться і буде нормально розвиватися. Наша сім’я складається з чотирьох осіб, де працює тільки батько. Для нас, вартість необхідного пристрою - окклюдеру-спіралі, дуже висока. Ми почали шукати благодійні організації, які зможуть допомогти донечці, і випадково знайшли Уфонд. В наслідок чого, вирішили звернутися до вас за допомогою. Допоможіть нам будь-ласка! Розалія Берещук, Дніпро.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Олександрі необхідно провести ендоваскулярне закриття пороку з використанням окклюдеру-спіралі. Поки ще можливо уникнути операції на відкритому серці. Після щадного втручання дівчинка швидко відновиться і повернеться до звичного способу життя».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 26 750 гривень.


Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Саші Берещук, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 37 чоловік
Допомогли: 37 чоловік
Зібрано: 26 750 грн

15.07.2020
Саша Берещук успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Операція тривала близько 40 хвилин, все пройшло без ускладнень. Відкрита артеріальна протока закрита через судини спеціальним пристроєм – оклюдером-спіраллю. Це була щадна операція, вроджена вада серця усунута вже на операційному столі. Дівчинка вже виписана додому і буде рости здоровою!
Р
ідні Саші, дякують Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і компанії «Молочний альянс» за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.