Зібрали:

2022 рік: 2 146 324 грн
За 11 років: 50 027 873 грн

Саша Камишева

Потрібно
67 004грн
Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 9 700 гривень.

Саші зараз 5 років. В 2,5 роки, в центрі Ємца, доньці встановили діагноз вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Отвір був 2 мм, тому лікарі казали, що показань для оперування немає, чекаємо до 5-ти років. В березні 2022 року я зробила Саші рентген легенів, тому що вона дуже кашляла. На рентгені лікарі побачили, що у моєї дитини збільшилось серце. А додаткове обслідування показало, що артеріальний проток став вже 4 мм.
Саша дуже часто почала хворіти та постійно кашляє, особливо вночі. Донька задихається та не може спокійно спати. Наші постійні хвороби це: гострий бронхіт, трахеїт, запалення легенів, ангіна. Дитина не може вилікуватись без антибіотиків, постійно хворіє та пропускає дитячий садок та інші розвиваючі зайняття, секції з танців та гімнастики. Саша дуже любить все чим займається, але не може все це відвідувати в повній мірі, бо швидко втомлюється. Я, як мама дуже хвилююсь та боюся стрибка росту дитини. Тому нам дуже потрібна операція, яка виправить ваду серця у Саші. І я хочу зробити її життя повноцінним з Вашою допомогою. Допоможіть, будь ласка! Тетяна Камишева, Запорізька область.
Завідувач відділення ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, дитині потрібна операція – закриття відкритої артеріальної протоки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після такої операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 82 604 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Саші Камишової, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер 3809. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції – Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Саші за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.