Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Саша Харченко

ЗІБРАНО 17 190 гривень. КУРСОВЕ ЛІКУВАННЯ ПРОЙДЕНО.

Народилася Саша передчасно, на 29 тижні вагітності, методом кесаревого розтину. Вага донечки при народженні була всього 1180 грам.
Так життя нашої дитини почалося з реанімації та штучної вентиляції легенів. Додому нас виписали, коли Сашуні було 2,5 місяці. А в 9 місяців був вже поставлений діагноз - дитячий церебральний параліч. З цього моменту почався довгий і важкий шлях: пошук фахівців ЛФК, масажі, поїздки по різним реабілітаційним центрам, іпотерапія, рефлексотерапія, фізіотерапія та багато іншого. І все це для того, щоб Сашенька: перекинулася, поповзла, сіла, підвелася. А тепер, ми працюємо над тим, щоб донька самостійно пішла! У Саші не було безтурботного дитинства, їй довелося наполегливо працювати. У 6 років була проведена операція по методу Страйера (надсічки на стопах, для того, щоб опустити стопи - Уфонд). Зараз доньці 9 років, і не дивлячись на свій діагноз вона активна, життєрадісна і цілеспрямована дівчинка, наполегливо працює щоб побороти сою хвороба.
На даний момент Сашенька впевнено стоїть біля опори, пересувається на ходунках, намагається ходити за одну руку. Всі ці результати дають надію, що наша зірочка стане самостійною і здоровою! Ми робимо все можливе, щоб дати їй потрібне для неї лікування, тому що немає нічого важливішого за здоров’я дитини! Але, на жаль, на даний момент сім’я в складному фінансовому становищі, коштів на повноцінне і таке необхідне лікування Сашеньки не вистачає. Тому, ми просимо всіх небайдужих людей допомогти нашій дівчинці! Тетяна Харченко, Київ.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «Після проведеного лікування і курсів реабілітації, у дівчинки відзначається хороша динаміка. Олександрі необхідно продовжувати терапію, щоб підвищити рухову активність, більше розвинути її мову і поліпшити загальний стан дівчинки».

Вартість одного курсу лікування і додаткових послуг 17 190 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Саші Харченко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є у Фонді. Або скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулись (взяли реквізити): 76 чоловік
Допомогли: 76 чоловік
Зібрано: 17 190 грн

24
.07.2020
Саша Харченко пройшла довгоочікувану, після карантину реабілітацію в Міжнародній клініці відновного лікування Козявкіна. У дівчинки є хороші результати. Саша дуже зміцніла фізично, стала витривалішою, знизився м’язовий тонус, вирівнялися трохи коліна, а також збільшився рівень координації. Зі слів мами, після чергового курсу, Саша набагато краще стала ходити. Їй було дуже важко, але вона старалася. Зараз, Саша вже повернулася додому, повна сил, з приємними враженнями та відмінними результатами. Зі слів мами, дівчинка продовжує займатися вдома, щоб закріпити такі чудові результати.
Мама Саші, передає подяку всім людям, які допомогли матеріально, за можливість проходження реабілітації доньки!
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми будемо обов’язково стежити за долею дівчинки.