Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Сашко Верещака

ЗІБРАНО 30 000 гривень. Компанія «Фора», ТМ «Садочок» та читачі Уфонду зібрали 30 000 грн. Оклюдер-спіраль оплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Моя вагітність протікала без ускладнень: аналізи, огляди та УЗД, які не показували жодних відхилень у розвитку малюка. Пологи пройшли вчасно та в нормі. Сашко народився міцним, ріс і розвивався, як здорова дитина.
Нещодавно синок захворів і проявився сильний кашель. Ми поїхали на обстеження до сімейного лікаря, який направив нас до кардіолога у Білу Церкву. Після повного обстеження у нашого хлопчика виявили ваду серця. Нам одразу ж дали направлення до Інституту Амосова.
Фахівці Інституту рекомендували зробити операцію, щоб у подальшому, з розвитком дитини та збільшенням навантажень, порок не збільшувався та здоров’я Сашка не погіршувалось.
Операцію запропонували зробити щадну та безпечну для дитини – ендоваскулярну. Для цього потрібний спеціальний імплантат – оклюдер-спіраль. І купити нам його потрібно самим. Живемо ми втрьох. Я в декретній відпустці, у папи Саші невеликий дохід слюсаря. Сума на спіраль-оклюдер для операції є великою для нас. Просимо вашої допомоги. Ельміра Верещака, Київська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Н.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Сашка вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Враховуючи топіку пороку та загальний стан хлопчика, йому необхідно провести ендоваскулярне закриття пороку за допомогою спеціальної латки – оклюдера-спіралі. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Хлопчик буде здоровим».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 30 000 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Сашкові Верещакі, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Саші за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 405 чоловік
Допомогли: 405 чоловік
Зібрано: 30 000 грн

18.11.2021
Сашко Верещака успішно прооперований у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
В ході ендоваскулярної операції відкрита артеріальна протока закрита через судини за допомогою оклюдеру-спіралі. Операція щадна та малотравматична. За словами кардіохірурга Ігоря Дітковського, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця в нормі, кровообіг відновлено. Хлопчик почувається добре, і наступного дня після операції був виписаний додому.
Батьки, Сашка, дякують компанії «Фора», ТМ «Садочок» та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзям! Ми обов’язково стежитимемо за долею хлопчика.