Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Світлана Лихогод

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Донька нормально росла і розвивалась, хворіла рідко. Кілька років тому, під час диспансеризації у Світлани почули шуми в серці. Нас направили на обстеження в Інститут кардіології імені М.М.Амосова. Там доньці поставили діагноз - дефект міжпередсердної перегородки. Фахівці інституту призначили нагляд, щоб зрозуміти отвір в серце збільшується в розмірах чи ні.
При плановому обстеженні в 14 років, нам сказали, що тепер допомогти доньці може тільки операція, і зробити її можна щадно, ендоваскулярним методом за допомогою окклюдеру. Завдяки такому втручанню, Світлані не знадобиться довга реабілітація і через кілька днів після операції, донька зможе вести звичайний для себе спосіб життя. Прошу, допоможіть оплатити цю операцію! У нас, сільських мешканців, немає можливості зібрати необхідну суму. Без вашої допомоги нам не впоратися. Оксана Лихогод, Київська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Світлани вже збільшилися праві відділи серця. Для запобігання серцевої і легеневої недостатності дівчинці потрібна операція - закриття дефекту міжпередсердної перегородки. Ми проведемо її ендоваскулярно. Щадну операцію дівчинка перенесе легко».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Світлані Лихогод, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 116 чоловік
Допомогли: 116 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

12.11.2019
Світлані Лихогод успішно проведена операція в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Дефект міжпередсердної перегородки успішно закритий за допомогою спеціальної «латки» - окклюдеру. Операція тривала більше години, робота серця і системи кровообігу відновлена. Здоров‘ю дівчинці нічого не загрожує. Вона відчуває себе добре. Вже на третій день після операції, Свєту виписали додому.
Мама Світлани дякує за допомогу Фонд "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.