Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Сергій Єрмак

ЗІБРАНО 18 125 гривень. Партнери та читачі Уфонду зібрали 18 125 гривень. КУРСОВЕ ЛІКУВАННЯ СПЛАЧЕНО ТА ПРОЙДЕНО.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 6 410 гривень.

Сергійкові два рочки. Синок народився здоровим хлопчиком, але доля вирішила виправити це...
У шість місяців, Сергію зробили третю вакцинацію, яка запустила старт епілепсії. Хлопчик пройшов важкий курс гормонотерапії, половину свого життя провів у лікарнях у пошуках потрібної терапії, а зараз, кожного дня, приймає протисудомні препарати.
У Сергія було по 300 приступів на добу, внаслідок чого виникла затримка розвитку. Щоб епілепсія не прогресувала і не давала більше ускладнення, дитині потрібна якісна терапія. Кожні три місяці потрібно проходити обстеження у епілептолога та робити відеомоніторинг з енцефалограмою. На даний момент дитина проходить реабілітації у декількох реабілітаційних закладах. Один з них центр Томатіс у Харкові. Заняття та робота в цьому центрі, суттєво впливають на розвиток дитини. Для якісного життя та розвитку, Сергію потрібно продовжувати курсове лікування та постійно контролювати роботу головного мозку. Ми дуже сподіваємося впоратися з цією проблемою. Але лікування там платне, нам не по кишені, так як всі доходи родини йдуть на лікування та придбання протисудомних препаратів для Сергія. Просимо Вашої допомоги. Олена Єрмак, Харків.
Керівник центру «Томатіс» Кушнірська Олена Євгенівна (м. Харків): «Так як Сергій має хороші результати після проходження комплексу реабілітацій, рекомендовано проходження повторного курсу не пізніше ніж через 3-4 місяці. Незважаючи на прогрес дитини, його стан все ще важкий. Довга перерва, може негативно вплинути на нинішні результати».

Вартість одного курсу лікування і додаткових послуг 18 125 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Єрмак Сергію, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 16 чоловік
Допомогли: 16 чоловік
Зібрано: 18 125 грн

27.08.2021

Сергій Єрмак пройшов черговий курс терапії в «Спейс клініці» (Томатіс-центр) Харків. Сергій зміцнів фізично, став уважнішим, зменшилась спастика і став більш спокійнішим.

«Пройдено складний шлях, який потихеньку, але дає позитивну динаміку в розвитку синочка. Фахівці клініки відзначають хороші результати у Сергія, як у фізичному, так і в інтелектуальному розвитку. Заняття в басейні сприятливо позначаються на роботі серцевого м‘яза, тим самим дають нам можливість ще трошки відкласти операцію на серці. Наша сім‘я дякує кожному, хто допоміг нашому синочку пройти курс реабілітації і стати ще на крок ближче до повноцінного щасливого життя» – слова подяки від Олени, мами Сергія.
Друзі, прийміть і нашу вдячність! Ми будемо обов‘язково стежити за долею хлопчика.