Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Сергій Гура

ЗІБРАНО 88 250 гривень. Компанії Фора, Яготинське для дітей та читачі Уфонду, зібрали 88 250 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Сергій наш перший син. Хлопчик ріс та розвивався здоровою дитиною. Якихось серйозних відхилень зі здоров’ям не було. Любив займатися футболом, легкою атлетикою. Під час вступу до коледжу, сина відправили на медогляд. Після проходження УЗД серця в Сергія було виявлено хворобу, вроджену ваду серця – дефект міжпередсердної перегородки. Після консультацій лікарів, мені повідомили, що синові потрібна операція ендоваскулярне закриття вади оклюдером. Вартість такої операції майже 90 тисяч гривень. Таких коштів наша родина не має. Прошу Вас допомогти мені в зборі коштів на операцію, оскільки за рекомендацією лікарів, якщо не провести зараз операцію, то в подальшому, вада може призвести до погіршення стану здоров’я Сергія. Сподіваюсь, що завдяки вашій допомозі та лікарям, мій син зможе дальше продовжувати займатися спортивними іграми. Допоможіть нам, будь ласка! Лілія Гура, Львівська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Петров Віталій: «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Сергію потрібна операція – закриття міжпередсердної перегородки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після такої операції хлопець швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здоров».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 88 250 гривень.


Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Гурі Сергію, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Сергію за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися: 415 чоловік
Допомогли: 415 чоловік
Зібрано: 88 250 грн

09.11.2022

Серг
ію Гура успішно провели операцію у Першому територіальному медичному об‘єднанні міста Львова. Дефект міжпередсердної перегородки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру. Вже за годину після операції хлопчик був у палаті з мамою. Робота серця та системи кровообігу відновлено. Сергій почувається добре і вже вдома.
Мама хлопчика, дякує за допомогу
компаніям "Фора", "Яготинське для дітей" та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.