Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Сергій Кізіма

ЗІБРАНО 82 604 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 82 604 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Сергій зростає рухливим, веселим і активним хлопчиком, любить спортивні ігри та завжди безвідмовний в будь-якій допомозі по дому. Кардинально все змінилося минулого літа. Син проходив медичну комісію перед новим навчальним роком і для відвідування спортивних секцій. Лікар кардіолог звернула нашу увагу на шуми в серці Сергія. Після зроблених ЕКГ і УЗД, нам було запропоновано пройти обстеження в Інституті загальної та невідкладної хірургії імені В.Т. Зайцева. Пройшовши обстеження в Інституті, ми були приголомшені. У Сергія виявили вроджену ваду серця - відкриту артеріальну протоку діаметром 3,5 мм. Лікар, який обстежував Сергійка, призначив операцію синові, і рекомендував закрити отвір в серці, за допомогою спеціальної латки - окклюдеру-спіралі. Такий метод називається - ендоваскулярним. Це безпечна операція, після якої дитина швидко відновиться і зможе продовжити займатися улюбленими видами спорту.
Оплатити окклюдером, ми з чоловіком не можемо. У нас багатодітна сім‘я. Сергій третій з наших п‘ятьох дітей. Вся надія на Вас - добрих і небайдужих людей! Тетяна Кізіма, Харківська область.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, Сергію встановлений діагноз: вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока, дилатація правих відділів серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття отвори окклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього Сергій швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 82 604 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Сергію Кізімові, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 106 чоловік
Допомогли: 106 чоловік
Зібрано: 82 604 грн

17.01.2020
Сергій Кізіма успішно прооперован в в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Фахівці Інституту усунули ваду серця закривши відкриту артеріальну протока окклюдером, через маленький прокол в стегнової вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Сергій відчуває себе добре. Вже через кілька днів після операції, хлопчика виписали додому.
Рідні Сергія, дякують за допомогу Фонду «Допомогати просто», усім клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.