Собрали:

2021 год: 1 320 853 грн
За 10 лет: 44 669 865 грн

Серце б’ється завдяки кожному з Вас

Друзі, ми раді повідомити Вам про другий старт чудової благодійної акції від мережі магазинів "Фора" та ТМ "Яготинське для дітей", яка буде рятувати маленькі сердечка впродовж місяця.

З 15 березня мережа магазинів "Фора" спільно з ТМ "Яготинське для дітей", та Уфондом запускають проект "Серце б’ється завдяки…". Наша мета – зібрати кошти для покупки дитячих оклюдерів і проведення операцій дітям із вродженими вадами серця.

1 грн з кожної одиниці продукції ТМ "Яготинське для дітей", придбаної в мережі магазинів "Фора", буде перерахована на лікування підопічних Уфонду, дітей з вадами серця.. В Україні щороку народжується понад 4 000 дітей із вадами серця. Більшості з них необхідна операція. Деякі з таких операцій можна провести ендоваскулярно, тобто без розрізу грудної клітини і, відповідно, без загального наркозу. Для таких операцій потрібні спеціальні пристрої – стенти, оклюдери та спіралі. Клінікам не вистачає коштів із держбюджету, щоб надати допомогу кожному, хто цього потребує.Та і далеко не кожен може оплатити таку операцію самостійно. Вартість імплантів від 30 до 100 тис. грн і для простої української родини ця ціна – вирок за життя дитини. У хворих з’являється шанс лише завдяки допомозі небайдужих людей. І саме ви вже можете приєднатись до акції та подарувати діткам шанс на майбутнє! Для цього треба піти до будь якого магазину "Фора", придбати смачненькі та корисні товари "Яготинського" для дітей та цим самим допомогти діткам з вродженими вадами серця!
Акція діє до 15 квітня! Часу не так багато!

Минулого разу завдяки вам вдалося зібрати 174 тис. гривень і допомогти Маші, Юлі, Нікіті та Іванці бути здоровими: https://goo.gl/GN1vfQ

Всі подробиці на сайті Уфонду, та на офіційних сайтах компанії Фори та Молочного альянсу.