Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Серце б’ється завдяки кожному з нас...

Друзі, ми раді повідомити Вам про третій старт чудової благодійної акції від мережі магазинів "Фора" та ТМ "Агуша Україна", яка буде рятувати маленькі сердечка впродовж місяця.

З 01 листопада мережа магазинів "Фора" спільно з ТМ "Агуша Україна", та Уфондом запускають проект "Серце б’ється завдяки…". Наша мета – зібрати кошти для покупки дитячих оклюдерів і проведення операцій дітям із вродженими вадами серця.

1 грн з кожної одиниці продукції ТМ "Агуша Україна", придбаної в мережі магазинів "Фора", буде перерахована на лікування підопічних Уфонду, дітей з вадами серця..
В Україні щороку народжується понад 4 000 дітей із вадами серця. Більшості з них необхідна операція. Деякі з таких операцій можна провести ендоваскулярно, тобто без розрізу грудної клітини і, відповідно, без загального наркозу. Для таких операцій потрібні спеціальні пристрої – стенти, оклюдери та спіралі. Клінікам не вистачає коштів із держбюджету, щоб надати допомогу кожному, хто цього потребує. Та і далеко не кожен може оплатити таку операцію самостійно. Вартість імплантів від 30 до 100 тис. грн і для простої української родини ця ціна – вирок за життя дитини. У хворих з’являється шанс лише завдяки допомозі небайдужих людей. І саме ви вже можете приєднатись до акції та подарувати діткам шанс на майбутнє! Для цього треба піти до будь якого магазину "Фора", придбати смачненькі та корисні товари "Агуша" для дітей та цим самим допомогти діткам з вродженими вадами серця!

Акція діє до 01 грудня! Часу не так багато!

Завдяки минулим двом акціям Вам вдалося зібрати понад 346 тис. гривень і допомогти Ярославі, Марії, Аніті, Марії, Юлі, Микиті та Іванці бути здоровими: https://goo.gl/GN1vfQ

Всі подробиці на сайті Уфонду, та на офіційному сайті компаніі Фори