Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Серце б’ється завдяки кожному з нас

Друзі, ми раді повідомити Вам про старт п‘ятої чудової благодійної акції від мережі магазинів "Фора" і на цей раз смачного морозива ТМ "Рудь", яка буде рятувати маленькі сердечка протягом місяця.

Умови як завжди прості та смачнющі!

Все просто: з 1.07.2019 по 31.07.2019 купуйте Морозиво «Рудь» «Дитяче бажання» та «Супершоколад», 1 грн з кожного проданого стаканчика придбаного в мережі магазинів "Фора", буде перерахована на лікування підопічних Уфонду, дітей з вадами серця.
В Україні щороку народжується понад 4 000 дітей із вадами серця. Більшості з них необхідна операція. Деякі з таких операцій можна провести ендоваскулярно, тобто без розрізу грудної клітини і, відповідно, без загального наркозу. Для таких операцій потрібні спеціальні пристрої – стенти, оклюдери та спіралі. Клінікам не вистачає коштів із держбюджету, щоб надати допомогу кожному, хто цього потребує. Та і далеко не кожен може оплатити таку операцію самостійно. Вартість імплантів від 30 до 100 тисяч гривень і для простої української родини ця ціна – вирок за життя дитини. У хворих з’являється шанс лише завдяки допомозі небайдужих людей. І саме Ви можете приєднатись до акції та подарувати діткам шанс на майбутнє! Для цього треба піти до будь якого магазину "Фора", придбати смачненьке морозиво «Рудь» та цим самим допомогти діткам з вродженими вадами серця!

Акція діє до 31 липня! Часу не так багато!

Завдяки минулої акції вдалося зібрати понад 137 тисяч гривень і допомогти
Ангеліні, Олегові та Ростиславу бути здоровими!

Всі подробиці на нашому сайті та на офіційному сайті компаніі
Фора

Робимо добро разом!