Собрали:

2019 год: 2 917 457 грн
За 8 лет: 34 601 813 грн

Серце б’ється завдяки


Друзі, ми раді повідомити Вам про третій старт чудової благодійної акції "Серце б’ється завдяки кожному з нас" від мережі магазинів "Фора" та ТМ "Агуша Україна", яка буде рятувати маленькі сердечка впродовж місяця.

З 01 листопада мережа магазинів "Фора" спільно з ТМ "Агуша Україна", та Уфондом запускають акцію "Серце б’ється завдяки…". Наша мета – зібрати кошти для покупки дитячих оклюдерів і проведення операцій дітям із вродженими вадами серця.

1 грн з кожної одиниці продукції ТМ "Агуша Україна", придбаної в мережі магазинів "Фора", буде перерахована на лікування підопічних Уфонду, дітей з вадами серця.
Саме ви можете приєднатись до акції та подарувати діткам шанс на майбутнє! Для цього треба піти до будь якого магазину "Фора", придбати смачненькі та корисні товари "Агуша" для дітей та цим самим допомогти діткам з вродженими вадами серця!
Акція діє до 01 грудня! Часу не так багато!

Завдяки минулим двом акціям Вам вдалося зібрати понад 346 тис. гривень і допомогти Ярославі, Марії, Аніті, Марії, Юлі, Микиті та Іванці бути здоровими: https://goo.gl/GN1vfQ

Також, в рамках акції, у кожного є можливість пройти невеликий, але дуже добрий тест. І дізнатися, скільки у вашому серці добра?

Всі подробиці на сайті Уфонду, та на офіційному сайті компаніі Фори

Будьте з нами на одній хвилі, робіть добрі справи!