Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Серце б’ється завдяки…

Найдобріша акція «Фори» знову збирає друзів!

Торгова мережа «Фора» разом з відомим дитячим молочним брендом «Яготинське для дітей» та Українським фондом Допомоги оголошують старт чергового етапу благодійної акції «Серце б’ється завдяки…», яка направлена на допомогу хворим дітям, що мають вади серця.

Благодійна акція проходитиме з 1 по 30 вересня 2019 року у всіх магазинах торгової мережі «Фора». В період дії акції з кожної одиниці продукції ТМ «Яготинське для дітей», яка буде продана в магазинах мережі, 1 гривню буде перераховано на благодійність.

Всі зібрані впродовж вересня кошти будуть направлені на покупку обладнання для проведення ендоваскулярних операцій дітям, які мають вади серця. Зокрема, імплантів-оклюдерів, стентів та кондуітів.

Операції дітям будуть проводитися в найкращих спеціалізованих клініках України — в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова та в Київському інституті серця.

Нагадаємо, ТМ «Яготинське для дітей» разом із мережею «Фора» та Українським фондом Допомоги проводять благодійну акцію «Серце б’ється завдяки…» третій рік поспіль. У 2017 та 2018 роках на зібрані кошти, за підсумками акцій, було зроблено операції на серце 6 маленьким українцям.

Довідка: в Україні щорічно народжується більше 4000 дітей з вродженими вадами серця. Більшості із них необхідна операція. Лікарням не вистачає коштів із держбюджету, щоб надати допомогу кожному, хто цього потребує.