Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Складна доля

ЗІБРАНО 48 000 гривень. Обидва курси лікування пройдено.

Братам Кошелевим потрібно курсове лікування вартістю 48 000 гривень.

Ваня і Микита - двійнята. Їх доля - на диво складна. За свої невеликі життя вони пережили дуже багато горя і страждань, але зараз у них є шанс на одужання! Хлопчики народилися недоношеними і відразу ж потрапили до реанімації, де лікарі всіма силами намагалися їх врятувати, хоча готували батьків до гіршого. З лікарні їх виписували з цілим рядом діагнозів, один з яких - дитячий церебральний параліч.

– Ваня і Микита народилися недоношеними, на 33 тижні вагітності, – згадує Людмила, мама хлопчиків. – Перші два місяці діти провели в реанімації. Ми з чоловіком разом боролися за їхнє здоров‘я й життя. Чоловік постійно їздив по різних містах, тільки з однією метою - дістати необхідні дітям ліки. А на третій місяць життя хлопчиків, коли нас виписали додому, мій чоловік помер від запалення легенів у віці 29 років. Раніше, моя мама і бабуся дітей загинула в результаті нещасного випадку. Так, я залишилась один на один з усіма проблемами, і мені одній доводиться боротися за здоров‘я і подальше життя Вані та Микити.

Людмилі було неймовірно складно одній з двома новонародженими дітьми. Ваня, часто сильно плакав, синів і переставав дихати, а у Микити через велику кількість медичних препаратів була постійна блювота. Більший час, діти з мамою проводили в лікарні. А коли хлопчикам було 10 місяців, Людмила вперше почула вердикт лікарів - дитячий церебральний параліч, затримка в розвитку.

– У мене земля пішла з-під ніг, – згадує, Людмила. – Я не знаю, як це пережила, але ми з хлопчиками змогли, і всіма силами намагаємось йти далі! Зараз Вані і Микиті 7 років. У хлопчаків дуже хороші результати в лікуванні. З кожною реабілітацією зменшується м‘язовий тонус, що дає дітям можливість збільшити обсяг рухів і уникнути контрактур і вивихів тазостегнових суглобів. Заняття на дрібну й велику моторику, розвивають дітей розумово і емоційно.

– Кожна реабілітація для моїх дітей - це крок вперед, вони в такому малому віці вже знають, що потрібно старатися і сумлінно виконувати всі призначення і рекомендації лікарів. І все це приносить плоди: якщо до недавно хлопчики насилу самостійно тримали голову, то зараз вже намагаються самостійно повзати і з підтримкою стоять на ніжках. Вони вже знають цифри до п‘яти і розрізняють великі і малі предмети, вчать букви. Вимовляти слова їм ще важко, але діти активно показують все, про що їх запитують. А щоб були результати, хлопчикам потрібні постійні заняття в реабілітаційних центрах, масажі, басейн і заняття з логопедом.

Мама хлопчиків вже не раз зверталася за допомогою і підтримкою в різні благодійні організації. Зараз Вані і Микиті потрібна ваша допомога. Хлопчиків знову чекають в реабілітаційному центрі «KidsRehab», однак коштів на це у мами немає. Допомогти Вані і Микиті Кошилєвим можемо ми з вами!

Кандидат медичних наук, лікар невролог епілептолог центру «KidsRehab» Стецюк Роман (м.Київ): «У хлопчиків спостерігається позитивна динаміка. Щоб поліпшити результати пройденого лікування і збільшити позитивну динаміку, хлопчикам необхідно пройти 20-ти годинний курс фізіотерапії. В результаті лікування, підвищиться рухова активність, більше розвинеться мова і покращиться загальний стан хлопчиків».

Вартість курсового лікування і додаткових послуг Вані і Микиті - 48 000 гривень.

Любі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Вані і Микиті Кошелевим, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою, системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 35 чоловік
Допомогли: 35 чоловік
Зібрано: 48 000 грн

12.10.2020
Брати Кошелеви пройшли перший сплачений нашими читачами та партнерами курск лікування в центрі «KidsRehab». Зі слів Людмили, мами Микити та Вані, реабілітація була дуже ефективною і дала хороші результати хлопчикам. Микита почав добре тримати спину, що дуже важливо для навчання ходьбі. Ваня почав з опорою підніматися на коліна. У хлопчиків знизився тонус в руках, та обом стало легше брати предмети. Зараз хлопці вже з мамою вдома й почуваються добре.
Людмила передає кожному, хто допоміг Вані та Микиті, величезну вдячність за допомогу і з великим нетерпінням, чекає разом з хлопцями наступного курсу лікування! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми будемо обов‘язково стежити за долею хлопчиків.

25.11.2020
Брати Кошелев пройшли другий оплачений нашими читачами і партнерами курс лікування в центрі «KidsRehab». За словами Людмили, мами хлопчиків, Микита дуже порадував своїми успіхами, зробив свої перші кроки. Ще зовсім недавно йому було важко тримати спину, а зараз він робить перші кроки!!! Ваня, почав стояти на колінах тримаючись за опору. Хлопчики добре займалися з нейропсихологом - повторювали звуки, показували кольори. Ваня і Микита дуже стараються, у них виходить, і найголовніше, є важливий і довгоочікуваний результат.
Людмила передає кожному, хто допоміг Вані та Микиті, величезну подяку за допомогу хлопчикам! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми будемо обов‘язково стежити за долею хлопчиків.