Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Сніжана Великодна

ЗІБРАНО 67 200 грівен. Компанія Агропромінжинірінг внесла 67 000 гривень. СЛУХОВІ АПАРАТИ ОПЛАЧЕНІ ТА ВСТАНОВЛЕНО.

Сніжана народилася здоровою дитиною. До півтора роки, проблем зі здоров’ям доньки не було, поки Сніжана не захворіла обструктивним бронхітом. Перебіг хвороби виявився важким. Донька потрапила до реанімації, де лікарі рятували її життя. Слава Богу, все обійшлося. Тільки, як стало відомо пізніше, після уколу гентаміцином, у Сніжани почав зникати слух. На жаль, я це не відразу помітила. Через півтора роки, ми зробили аудіограму і побачили, що Сніжана практично нічого не чує. За допомогою слухових апаратів, які нам видали в інституті Коломійченка, слух дитини повернувся, і Сніжана почала чути.
Зараз донька росте дуже веселою, активною та працелюбною дитиною. Сніжана вже випускниця 10-го класу і буде вступати до коледжу. Згодом, потужності її слухового апарату, стало не вистачати в повному обсязі для сприйняття навколишнього середовища. Звуки змішуються, стають нерозбірливими, і Сніжана починає їх плутати, в результаті чого їй важко висловлюватися і спілкуватися з вчителями та однолітками, через це донька починає переживати й нервувати.
Лікар сказав, що Сніжані необхідні цифрові багатоканальні слухові апарати. Без них вона не буде ні чути, ні говорити. Тільки стоять вони дуже дорого для мене. Я одна виховую двох дітей. Дуже сподіваюся на вашу допомогу в придбанні нових слухових апаратів для доньки. Тетяна Великодна, Київська область.
Спеціаліст по слухопротезуванню кабінету слухових апаратів "Барви Слуху" Владислав Ващенко (Київ): «У Сніжани хронічна сенсоневральна туговухість 4 ступеня. Дівчинка навчається в спеціалізованому інтернаті. Її майбутнє залежить від сучасних цифрових апаратів, які допоможуть дівчинці повноцінно спілкуватися і дадуть можливість продовжити навчання».

Постачальник слухових апаратів виставив рахунок на 67 200 гривен.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Великодн
є Сніжані, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також, перерахувати допомогу Сніжані за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 компанія
Допомогли: 1 компанія
Зібрано: 67 200 грн

31.05.2021
Сн
іжані Великоднє проведено бінауральне слухопротезування - встановлені апарати на обидва вуха в центрі слуху "Барви Слуху" (Київ). Прилади допомогли придбати партнери Уфонду. Цифрові, високопотужні слухові апарати з вушними вкладками виготовлені за індивідуальними зліпками. Апарати компенсують недолік слуху, завдяки їм Сніжана зможе нормально спілкуватися з оточуючими і добре розрізняти звуки.
Тетяна, мама Сніжани, дякує партнерам Уфонду за допомогу! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.