Зібрали:

2022 рік: 2 739 824 грн
За 11 років: 50 621 373 грн

Соломія Осмола

ЗІБРАНО 66 340 гривень. Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 66 340 гривень. ОКЛЮДЕР-СПІРАЛЬ ОПЛАЧЕНО.

Соломія народилась абсолютно здоровою дитиною. Донька розвивалася нормально, ніякими хронічними захворюваннями не страждала.
У віці 3-х років, під час планового УЗД, лікарі виявили у доньки вроджену ваду серця, та встановили діагноз – відкрита артеріальна протока. Після додаткового обстеження в Першому територіальному медичному об’єднанні Львова діагноз підтвердився. Фахівці лікарні рекомендували нам в найкоротші терміни провести Соломії оперативне лікування ендоваскулярним шляхом, за допомогою спеціальної латки – оклюдеру-спіралі. Цю операцію необхідно зробити саме зараз, щоб в подальшому уникнути ускладнень в роботі серця дитини. Вартість необхідного пристрою – оклюдера, велика для нашої багатодітної родини. Крім Соломійки виховуємо ще двох її братиків. У зв'язку з тяжким матеріальним станом, та відсутністю джерел для оплати вартості оперативного лікування, просимо всіх небайдужих людей допомогти та не лишитися осторонь! Оксана Осмола, Волинська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Петров Віталій: «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Соломії потрібна операція – закриття відкритої артеріальної протоки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру-спіралі. Після такої операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здорова».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 66 340 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Соломії Осмолі, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати,
відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер 3809. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Допомогти підопічним Уфонду на сайті наших партнерів – Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто». А також, перерахувати допомогу Соломії за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 97 чоловік
Допомогли: 97 чоловік
Зібрано: 66 340 грн