Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Софія Алексєєва

ЗІБРАНО 19 660 гривень. Читачі та партнери Уфонду зібрали 19 660 гривень. КУРС СПЛАЧЕНО. КУРС РЕАБІЛІТАЦІЙ ПРОЙДЕНО.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 9 528 гривень.
Роман Карась вніс 9 600 гривень.

Софія при народженні шляхом кесаревого розтину та стимульованих пологів отримала травму - асфіксію яка призвела до затримки раннього психомоторного розвитку. Більше 5 років Софія не розмовляла, не мала можливості бути в колі однолітків та дуже емоційно відчувала свій стан здоров’я. Постійні приступи болі в тілі було тяжко виносити. Важким навантаженням на доньку лягали щоденні курси реабілітації. Але, завзята праця над собою, і Софія змогла по трохи покращити свій стан здоров’я та адаптуватись в колі однолітків, спочатку в школі для дітей з інвалідністю, а з 10 років Софія почала навчання в інклюзивному середовищі, у класі звичайної школи, та отримала атестат про середню освіту. Сьогодні донька вчиться в училищі та отримує професійне навчання за фахом «Квітникар. Декоратор вітрин». Все це, стало можливим для неї з допомогою та супроводом вчителів, мене та її наполегливості. Софія дуже наповнена відчуттям радості, що має можливість спілкування кожного дня з іншими підлітками і має друзів. Це найбільший скарб в житті Софії.
Зараз Софії потрібен черговий курс реабілітації. Без проходження постійно необхідного лікування, не було б цих досягнень. В Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна це вже 34 курс та ще 9 курсів дельфінотерапії. Кожен день життя Софії - це боротьба зі своїм тілом та перемога спастики, крок за кроком, рух за рухом. Кошти, необхідні для проходження курсу реабілітації Софії, мені самій не зібрати. Державні путівки скінчилися. Тому, прошу вашої допомоги, для моєї доньки. Наталія Алексєєва, Дніпро.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Наталія Козявкіна (м. Трускавець): «Софії необхідно продовжувати лікування, щоб не втратити результати пройденого лікування і збільшити позитивну динаміку. Ми намагатимемося знизити тонус м’язів і зміцнити м’язи, розвинути більше мову дитини та поліпшити психо-емоційний стан дівчини».

Вартість одного курсу лікування 19 660 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Софії Алексєєвої, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Софії за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

25.11.2023
Завдяки Вашій допомозі Софія Алексєєва закінчила черговий курс лікування у Міжнародній клініці відновного лікування Козявкіна.
Дівчина зміцніла фізично, стала витривалішою. Збільшилася активність, поліпшилась вимова та помітно зменшився тонус. Зараз дівчина вже вдома і почувається добре.
Мама Софії передає подяку всім людям, які допомогли матеріально, за можливість проходження реабілітації Софії. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково стежитимемо за долею дівчини.