Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Софія Антонів

ЗІБРАНО 60 000 грн. Партнери та читачі Уфонду, зібрали 60 000 гривень, в рамках програми «Спільні дари». Слухові апарати встановлено.

Софія щира та добра дівчинка, у всіх людях бачить лише хороше. Народилася донька передчасно. У 6 місяців ми звернулися до невропатолога, бо донька не робила спроб сідати. Почали стимулювати м`язи хребта, проходити курси різними припаратами, і вже в 10 місяців Софійка сиділа самостійно. Радості не було меж!
В рік і три місяці, донечка почала сама ходити. Але, згодом, ми почали звертати увагу, що Софія майже не говорить. Педіатр направила нас на обстеження головного мозгу, під час якого, у дитини виявили запалення мозоку.
І знову лікування. Від 3 до 6 років, ми робили все, що призначали лікарі. В результаті, запалення зникло. Ми плакали від щастя, що все минуло і залишилось позаду. Але щастя тривало не довго. Під час медичного огляду перед початком школи, офтальмолог діагностував у доньки низький зір - 0,6 на два ока. Не можна передати словами, що ми відчували в той момент. Але, це були ще не всі іспити, для нашої родини.
Ми вирішили зробити обстеження слуху. Раз зір такий поганий, то провірили слух, щоб бути спокійними. Виявилось, що слух у Софії теж порушений. Лише, через те що ліве вушко доньки чує трошки краще, ми не зрозуміли, що проблеми є. Ми пройшли лікування в отоларинголога, та покращення не відбулося. Зараз, для того щоб Софійка почала краще чути, їй потрібні цифрові слухові апарати на два вушка. Вартість їх велика для нашої родини, оскільки працює лише батько - військовослужбовець, а я у декреті, з трьома дітьми, де старша Софія. Не дивлячись на все, що прийшлось пережити Софійці, вона росте дуже радісною, а головне доброю дитиною, старається в школі. Слухові апарати - це надія та шанс для доньки, адже так хочеться щоб однолітки з нею спілкувались та розуміли її, щоб донька чула цей світ. Звертаємося до всіх не байдужих людей, з проханням допомогти нашій донечці. Наталія Антонів, Львівська область.
Лікар отоларинголог, фахівець з слухопротезуванню центру слуху «Беттертон» Анна Кунець (Львів): «Софія потребує цифрових програмованих слухових апаратів з внутрішньовушними вкладишами. Вони повною мірою заповнять зниження слуху, дівчинка буде краще говорити, їй стане легше вчитися, спілкуватися з оточуючими».

Постачальник слухових апаратів виставив рахунок на 60 000 гривен.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Софії Антонів, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Відправити SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість повідомлення 9 грн.

Відгукнулися (взяли реквізити): 18 чоловік
Допомогли: 18 чоловік
Зібрано: 60 000 грн