Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Софія Боднар

ЗІБРАНО 63 130 гривень. Компанії Фора, Яготинське для дітей та читачі Уфонду, зібрали 63 130 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Нічого не віщувало тривоги, ми чекали та раділи народженню Софійки. Донечка зростає веселою, чуйною, кмітливою та мрійливою дівчинкою. Після обстеження в трирічному віці, у Софії випадково виявили ваду серця - відкриту артеріальну протоку. Ця протока мала б закритись протягом перших днів життя, але цього не сталось, тому це може призвести до гемодинамічних порушень. Після обстежень та спостерігань, лікарі наполягають на проведенні операції. Ця вада усувається найбезпечнішим ендоваскулярним шляхом за допомогою введення оклюдера або спіралі. Так як при ендоваскулярному лікуванні вірогідність ускладнень набагато менша. Минулого тижня, фахівці Інститут Амосова відновили свою роботу та почали оперувати в Вінниці. В нас з’явилась можливість провести цю необхідну для здоров’я Софії операцію. Але, для цього потрібна спіраль. Самотужки нам її не придбати. Як і кожна мати, хочу бачити свою донечку здоровою, життєрадісною, щасливою та знати, що її життю нічого не загрожує. Допоможіть нам, будь ласка! Олена Боднар, Вінницька область.
Завідувач відділення ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Софії потрібна операція – закриття відкритої артеріальної протоки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру-спіралі. Після такої операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 63 130 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Софії Боднар, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Софії за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 212 чоловік
Допомогли: 212 чоловік
Зібрано: 63 130 грн

18.04.2022
София Боднар успішно прооперована в Вінницькій дитячій обласній лікарні.
В ході ендоваскулярної операції відкрита артеріальна протока закрита через судини за допомогою оклюдеру-спіралі. Операція щадна та малотравматична. За словами кардіохірурга Ігоря Дітковського, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця в нормі, кровообіг відновлено. Дівчинка почувається добре, і наступного дня після операції була виписана додому.
Мама, Софії, дякуює компанії
Фора, Яготинське для дітей та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзям! Ми обов’язково стежитимемо за долею дівчинки.