Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Софія Перепелиця

Шановні друзі!
Збір коштів на лікування Софії Перепелиці закрито. За останніми даними з медичного обстеження, отвір в артеріальному протоці затягнувся самостійно. Тому, операція з усунення вродженої вади серця не знадобиться. Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти для Соф
ії Перепелиці, будуть перераховані на лікування іншої дитини, підопічного Уфонду в рамках програми «Уфонд.Серце» і акції Наповни серце життям.

Вагітність і пологи протікали без ускладнень. Софія народилася здоровою дитиною. У два тижні, під час купання, у дочки проявився синій, носогубний трикутник. Ми відразу звернулися до педіатра, який направив нас до кардіолога. Після зробленого УЗД, нам сказали, що у Соні є шуми в серці, і треба спостерігатися. Призначили проходити кардіолога кожні півроку. На останньому УЗД, лікар повідомив, що артеріальна протока так і не закрилась в сердечку Софії. Не довго думаючи, нас направили в інститут імені В.Т. Зайцева. Там нам провели повне обстеження, яке підтвердило діагноз - вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока.
Після цього діагнозу все перевернулося всередині, купа питань: "Чому?", "За що?". Сльози рікою і безсонні ночі, розуміючи, що доньки, потрібно зробити зараз операцію, а не потім, коли стан почне погіршуватися. Щоб, Софія могла зростати повноцінною дитиною, здоровенькою принцесою, яка зможе відвідувати гуртки танців, про які вона мріє, бігати і стрибати разом з подружками.
На консультації, професор університету рекомендував нам ендоваскулярне закриття пороку окклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього наше малятко швидко відновиться і буде нормально розвиватися, без ризику для здоров‘я серця. Сума збору дуже велика, нам не під силу зібрати такі гроші. У чоловіка мінімальна зарплата, а я тимчасово не працюю. Тому, прошу допомоги у всіх небайдужих людей. Юлія Гречко, Харків.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, Софії встановлений діагноз: вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока, дилатація правих відділів серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття отвору окклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього дівчинка швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 60 027 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Софії Перепелиця, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!