Зібрали:

2022 рік: 2 146 324 грн
За 11 років: 50 027 873 грн

Станіслав Лазаренко

ЗІБРАНО 4 556 грн. Медикаменти оплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Станіслав народився шляхом кесаревого розтину, з деформацією нижніх кінцівок. Відразу ж після народження, дитині поставили кілька діагнозів - артрогріпоз, генералізована форма, ригідні згинальні контрактури кульшових і колінних суглобів. Еквіно-половарусні деформації обох стоп. Якщо простими словами, Стас народився з вивернутими ногами, дитина на них не стає і не ходить. Завдяки допомозі рідних і близьких, шляхом хірургічного втручання, в грудні минулого року, синові вирівняли праву ногу. Це було першим етапом здійснення мрії моєї дитини. Нога в коліні після операції та тривалої реабілітації почала трохи згинатися. Тепер, нам потрібна така ж операція для лівої ноги. Для проведення операції потрібні кошти на медикаменти та імплант. Сина виховую я сама, тому прошу всіх небайдужих людей, допомогти нам з сином в досягненні його мрії! Світлана Лазаренко, Запоріжжя.
Лікар відділення дитячої ортопедії Інституту патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України, асистент кафедри травматології та ортопедії Харківської медичної академії післядипломної освіти Гриценко Антон Володимирович: «Для проведення хірургічного втручання лівої нижньої кінцівки, а також лікування в ранньому післяопераційному періоді, пацієнту необхідні медикаменти та ряд засобів медичного призначення».

Вартість необхідних медикаментів 4 556 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Стасові Лазаренко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер 3809. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 13 людей
Допомогли: 13 людини
Зібрано: 4 556 грн