Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Таня Івасенко 

ЗІБРАНО 105 609 грн. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 грн. Окклюдер оплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Таня дуже сонячна, емоційна і рухлива дівчинка. До семи років ніяких проблем зі здоров‘ям донечки ми не помічали. Коли Таня пішла в перший клас, через деякий час, вона почала скаржитися на погане самопочуття, прискорене серцебиття і швидку стомлюваність. До того ж, ми стали помічати, що вона набагато менше своїх однолітків.
Тоді ми вирішили пройти обстеження в Житомирській обласній дитячій лікарні. Сказати, що ми були шоковані, це не сказати нічого. Після УЗД серця, нашій дівчинці поставили діагноз - вроджена вада серця. Для уточнення діагнозу, ми поїхали до Києва, в Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, а потім в Інститут серця МОЗ України. Діагноз скрізь підтвердився - вроджена вада серця, аневризма (дефект) міжпередсердної перегородки з проривом.
Фахівці Інституту серця, де ми стали на облік, рекомендували закрити дефект ендоваскулярною операцією, за допомогою спеціального пристроя окклюдеру, який в складеному стані вводиться в передсердя і розкривається, повністю ізолюючи передсердя один від одного, затягуючи отвір. Операція ця безкоштовна, але потрібно купувати окклюдер.
Я на даний момент в декреті, чоловік має інвалідність, виховуємо двох доньок. Самім нам окклюдер не купити, тому звертаємось до всіх небайдужих за допомогою нашій донечці. Анна Івасенко, Житомирська область.
Завідувач відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Тані потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою окклюдеру. Після операції дівчинка швидко відновиться і повернеться до активного життя».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Івасенко Тані, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 97 чоловік
Допомогли: 97 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

13.07.2019
У Київському Інституті серця успішно прооперували Таню Івасенко. Дефект міжпередсердної перетинки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру. Вже через сорок хвилин після операції, Таня була в палаті з мамою. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Дівчинка відчуває себе добре, і вже з мамою вдома!
Ганна, мама Тані, дякує за допомогу Фонд "Допомагати просто", клієнтам Приватбанку і читачам Уфонду.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.