Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

  Таня Ільченко

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Таня народилася з вродженою вадою серця, з низькою масою тіла і з затримкою внутрішньоутробного розвитку на 36-му тижні. Її біологічна мати на обліку по вагітності не стояла і не спостерігалася. Однак, якщо виходити з її фізичного стану, швидше за все Танюша народилася недоношеною. Деякий час, Танечка перебувала в перинатальному центрі, після чого потрапила в дитячий будинок. Біологічну маму Тані позбавили батьківських прав, а в 2018 році її мама померла. Три з половиною роки, Таня жила в дитячому будинку. Побачивши анкету дівчинки, ми вирішили познайомитися з нею, і забрати її з дитячого будинку в нашу родину. У січні 2020 року рішенням виконавчого комітету міста Харкова ми стали прийомною родиною для Тані, а в лютому 2020 року забрали її з дитячого будинку в нашу сім’ю. У Тані затримка мови, затримка росту. Лікарі пояснюють, що крім педагогічної занедбаності, це пов’язано в першу чергу з проблемою серця Тетянки. За прогнозами лікарів, після закриття дефекту міжпередсердної перегородки окклюдером, Таня почне добре розвиватися. Якщо цього не зробити, то так зване «вікно» в серці Тані буде тільки збільшуватися, і в подальшому це призведе до інвалідності, а далі невідомо чим це може закінчиться. Як пояснив лікар, через дефект, на серце дитини йде великий заброс крові через нього, в тому числі і в легені, що негативно впливає на здоров’я Тетянки. Оклюдер, необхідний для усунення вади серця, дороговартісний для нашої сім’ї. Щоб зібрати на нього кошти, нам знадобиться не один рік, а за цей час здоров’я Тані може погіршитися. Просимо вашої допомоги, в придбанні оклюдеру для нашої Тетянки. Вікторія Казарова, Харків.
Завідувач відділенням інтервенційної кардіології в ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, Тані встановлений діагноз: вроджена вада серця - дефект міжпередсердної перегородки. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку оклюдером. Це щадне втручання, після нього дівчинка швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Ільченко Тетяні, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 165 чоловік
Допомогли: 165 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

28.01.2021
Таня
Ільченко успішно прооперована в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків). Фахівці Інституту усунули порок серця закривши дефект міжпередсердної перегородки оклюдером, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Таня почувається добре. Вже на наступний день після операції, дівчинку виписали додому.
Опікуни Тані, дякують
Благодійному фонду "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.