Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Таня Круглік

ЗІБРАНО 211 218 грн. Фонд «Допомагаті просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонда зібрали 211 218 грн. ПРООПЕРОВАНО.

Вроджену ваду серця у Тані виявили в минулому році. З народження, дочка, як і всі діти, вела активний спосіб життя. Тільки на тлі інших швидко втомлювалась і частіше потребувала відпочинку. Але педіатр мене заспокоював: мовляв, так буває через активний розвиток, зростання і навантаженя. На початку навчального року всі проходили обстеження, в програму якого входило і УЗД серця. Ось тоді-то, ми і вирішили повністю обстежити Таню. Аналізи, УЗД, кардіограма - виявили у дочки вроджений порок серця. Нас відразу ж направили в Інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова, де Тані поставили точний діагноз: вроджена вада серця - дефект міжпередсердної перегородки. Лікарі рекомендували закрити дефект якомога швидше, так як отвір вже великого розміру, а це загрожує серйозними ускладненнями. Лікарі Інституту готові провести операцію ендоваскулярно: не розрізаючи грудну клітку, закрити дефект окклюдером - спеціальним імплантом. Але дорогий окклюдер ми повинні придбати самі, а у нас такої можливості немає. У родині троє дітей, моєї і чоловіка заробітної плати, не вистачить, щоб відкласти гроші на операцію. Просимо Вашої допомоги. Тетяна Круглік, Рівненська область.
Завідувач відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дитківський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Тані потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним способом за допомогою окклюдеру. Після операції дівчинка швидко відновиться і повернеться до активного життя».

Вартість двох оклюдерів 211 218 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Тані Круглік, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулись (взяли реквізити): 30 чоловік
Допомогли: 29 чоловік
Зібрано: 211 218 грн

09.03.2019
У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ), успішно прооперували Таню Круглик. Складну вроджену ваду серця - дефект міжпередсердної перегородки «швейцарський сир», закрили ендоваскулярно, за допомогою двох спеціальних пристроїв - оклюдерів. Вже через годину після операції, Таня була в палаті з мамою. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Дівчинка відчуває себе добре, і вже з мамою вдома!
Тетяна, мама Тані, дякує за допомогу фонду «Допомагати просто», клієнтіам Приватбанку і читачам Уфонду.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.