Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Тепло для українців

Мабуть усім відомо, що зима цього року стане особливим викликом. Уже зараз влада країни починає підготовку до опалювального періоду, звертаючи уваги українців на те, що допустима температура в житлових приміщеннях буде нижчою, ніж зазвичай. Так само і аналітики стверджують, що є ймовірність нестачі певних товарів, та акцентують на необхідності завчасної підготовки до осінньо-зимового сезону.

Уфонд теж бажає не стояти осторонь. Саме тому ми хочемо завчасно бути готовими до зими та закупити все необхідне. Ми оголошуємо початок акції «Тепло для українців». Збір, покликаний забезпечити військових, лікарні та ВПО речами, які вони потребуватимуть.


Презентація

Кошти від акції «Тепло для українців» спрямовуватимуться на закупівлю:

· пледів та ковдр
· спальних мішків
· термобілизни
· генераторів
· електричних обігрівачів
· твердопалівні котли
· та іншого, необхідного для обігріву, обладнання та матеріалів

Хочемо звернути увагу, що у рамках благодійної ініціативи ви можете допомогти не лише фінансово, а й матеріально, надавши до Уфонду все необхідне для обігріву обладнання та матеріали. Для цього ви можете написати нам у соціальні мережи, на пошту фонду - help@ufond.ua, або зателефонувати – +38 050 469 01 08

Благодійний збір «Тепло для українців» буде безстроковим. Ми будемо щиро вдячні кожному, хто відгукнеться, та долучиться до акції. Адже маємо важливу мету – зігріти речами та вашою підтримкою кожного, хто цього буде потребувати.

Уфонд – Всеукраїнська благодійна організація "Український фонд Допомоги", що існує вже 12 років.
Фонд є лауреатом національної премії «Благодійна Україна-2015», номінація "Всеукраїнська благодійність", переможцем національної премії «Благодійна Україна-2017» в номінації "Благодійна акція" та переможцем національної премії «Благодійна Україна-2020» в номінації "Медіа і благодійність".

Однією з переваг нашого фонду ми вважаємо повну прозорість та відкритість. Щомісяця ми публікуємо розгорнуті звіти щодо діяльності Уфонду в соціальних мережах та на сайті ufond.ua. А щоденна діяльність співробітників фонду та волонтерів постійно висвітлюється на сторінках наших соціальних мереж.