Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Тетяна Денисюк

ЗІБРАНО 6 946 гривень. Ліки передано.

В листопаді 2021 року, Тетяну госпіталізували з діагнозом – пневмонія. Дитину пролікували 10 днів. При виписці лікар порадив відвезти дитину в санаторій. Донька повернулась до занять в школі, але вже через декілька днів вона знову почала кашляти. Наступного дня, Тетяну повезли в Житомирську обласну дитячу лікарню, де поставили діагноз – гідроторокс (це скупчення рідини між плевральними листками – у плевральній порожнині. Плевральні листки покривають легені та вистилають внутрішню поверхню грудної клітини. У нормі між ними міститься лише кілька мілілітрів рідини, яка виконує функцію змащенняред.). Того ж дня дитині зробили пункцію легень. А вже наступного ранку, зробили повторний знімок, на якому було видно, що зібралося знову багато рідини. Через добу, дитину знову готували в операційну для постановки дренажу, щоб постійно сходила рідина. Двадцятого грудня, доньці зробили КТ з контрастом і озвучили страшний діагноз – лімфома. І знову – операційна, наркоз, стернальна пункція…
Напередодні новорічних свят, ми поїхали до лікарні Охматдит, де дитину знову чекали чергові випробування: тороскопія, торокотомія й біопсія. І доки проводилося обстеження, час працював проти нас. З тих пір я ненавиджу вихідні, бо почалися новорічні свята, а в нас не було підтвердженого діагнозу, а тому і лікування теж не було, а дитині з кожним днем ставало все гірше і гірше…
Шостого січня, нас нарешті перевели у відділення інтенсивної терапії, на той момент дитина вже не могла самостійно пересуватися. Підключили початкову хімію, яку донечка дуже важко перенесла, але це був лише початок. Знову обстеження, підтвердження діагнозу і нарешті озвучили, що лікування буде довготривалим, та ніяких гарантій ніхто не дає. Нещодавно завершили другий блок хіміотерапії, попереду ще 5 блоків. Всі обстеження та лікування коштують чималих грошей, все, що було в родині, вже витрачено, тому звертаємось по допомогу до небайдужих людей. Допоможіть будь ласка! Алла Вольська, Житомирська область.
Дитячий лікар гематолог клініки НДСЛ Охматдит Світлана Гранацька: «У Тетяни первинна медіастинальна дифузна В-великоклітинна лімфома 3 стадії. Згідно з лікувальним протоколом, дівчинці потрібні протипухлинні ліки та довготривале лікування».

Потрібні медикаменти вартістю 6 946 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Тетяні Денисюк, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Тетяні за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

17.03.2022
Уфонд передав частину життєво важливих медикаментів Тані Денисюк. Ліки було придбано завдяки вашим благодійним внескам, та передано у перший день війни. За що родина дівчинки та наш фонд щиро дякують кожному!
Минулого тижня Тетяна разом з іншими дітками – пацієнтами лікарні Охматдит була евакуйована до Німеччини, де продовжить лікування.
Уфонд постійно на зв’язку з мамою дівчинки, ми слідкуємо за долею нашої підопічної та готові надавати необхідну підтримку.
Окремо хочемо подякувати волонтерам Польщі та Німеччини. Ці неймовірні люди надають усю необхідну допомогу нашим діткам. У цей складний час така підтримка особливо цінна!