Зібрали:

2022 рік: 3 319 964 ₴
11 років: 51 201 513 ₴

Тетяна Мельничук

ЗІБРАНО 34 240 грн. Фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку і читачі Уфонду зібрали 34 240 грн. ПРООПЕРОВАНА.

Донька народилася з вродженою вадою серця - відкритою артеріальною протокою. Але невтішний діагноз ми дізналися тільки влітку 2018 року. Час від часу дочка скаржилася на дискомфорт в області серця, часті головні болі, запаморочення (які були викликані низьким артеріальним тиском). У порівнянні з ровесниками, Таня набагато дрібніше і виглядає як мінімум років на 10, маючи повних 12. Влітку 2018 року, дочка все частіше відчувала біль в серці, стала швидше втомлюватися. Ми звернулися в районну Ковельську лікарню, зробили УЗД серця, і вперше почули про проблеми з серцем. Нам порадили звернутися до кардіолога в обласну консультативну поліклініку. Через тиждень, Тані поставили точний діагноз - вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока. Порадили не поспішати з операцією, а спробувати почекати і пройти спостереження протягом декількох місяців (при цьому вживати ліки, вітаміни). На жаль змін на краще не відбулося. В цей час, хірурги з Києва проводили обстеження і консультацію в Луцьку, і порадили звернутися до ендоваскулярного кардіохірурга в Інституті серця МОЗ України в Києві. Ми довго не чекали, поїхали до Києва. В Інституті серця, нам порадили хірургічне лікування з приводу закриття відкритої артеріальної протоки ендоваскулярним (щадним) шляхом, за допомогою спеціального пристрою окклюдера-спіралі. Операцію проведуть безкоштовно, а ось пристрій цеї, ми повинні купити самі. Ми звичайна сільська родина, виживаємо за рахунок овочів, які вирощуємо самостійно і молочної продукції. Допоможіть нам будь-ласка! Лариса Мельничук, Волинська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Тані вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. Щоб запобігти розвитку важких ускладнень, Тані потрібна операція - ендоваскулярне закриття пороку окклюдером-спіраллю. Після щадної операції дівчинка швидко відновиться і буде здорова».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 34 240 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Тетяні Мельничук, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 22 людини
Допомогли: 22 людини
Зібрано: 34 240 грн

09.08.2019
Таня Мельничук успішно прооперована в Київському Інституті серця.
Відкриту артеріальну протоку закрито через судини за допомогою окклюдеру-спіралі. Операція щадна і малотравматична. За словами кардіохірурга Бойко Костянтина, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця в нормі, кровообіг відновлено. Післяопераційний період пройшов без ускладнень, дівчинка почувається добре і в понеділок вже виписана додому.
Рідні Тетяни, дякують Фонду «Допомагати просто» і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.