Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Тимофій Саган

ЗІБРАНО 102 500 гривень. Клієнти та партнери мережі Фора разом з читачами Уфонду, зібрали 102 500 гривень. ОКЛЮДЕР СПЛАЧЕНО.

Ще перебуваючи в пологовому будинку, педіатр під час огляду почула шум в серці Тимофія, та порадила нам зробити УЗД. Ми нічого не підозрюючи ,пішли на ехокардіографію, і там нас шокували діагнозом - вроджена вада серця, вторинний дефект міжпередсердної перегородки.
Кожного року, ми їздили на обстеження у Київ та Львів, для перевірки стану дитини, адже лікар казав, що є можливість одужання і закриття дефекту до семи-восьми років без хірургічного втручання. Зараз Тимофію вже десять років і без оперативного втручання вже не обійтись, оскільки на останньому обстеженні, праві камери серця у дитини збільшилися. Нам рекомендують зробити операцію з закриттям дефекту - оклюдером.Це допоможе нам назавжди позбутися вади серця, і надалі дитина житиме звичним життям. Операцію нам проведуть безкоштовно, а ось оклюдер платний та дуже дорогий для нас. Батько Тимофія зараз служить в ЗСУ, я працюю медичною сестрою в лікарні, самім нам не зібрати необхідні кошти. Прошу Вас допомогти Тимофію, та здійснити його мрію грати в футбол! Вікторія Саган, Волинська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Беш Дмитро: «У Тимофія вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки. Дитині необхідно провести операцію. Враховуючи заплановане оперативне лікування, ця вада серця вимагає ендоваскулярного закриття найближчим часом. Це потрібно, щоб зменшити навантаження на серце хлопчика, після чого дитина буде цілком здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 102 500 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Тимофію Саган, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Тимофію за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.