Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Тимур Довгалюк

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень.

Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. І ніхто ні від чого, на жаль, не застрахований…
Нашому синочку Тимурчику 4 рочки. Активний і життєрадісний хлопчик, з гарними оченятами і допитливим поглядом. Відразу після знайомства з ним, синок підкорює усіх своєю добротою, скромністю і дитячою безпосередністю. Тимур прагне бути схожим у всьому на свого тата.
Ніщо не віщувало біди, аж поки на одному з оглядів лікар почув у дитини шуми в серці і відправив для детальнішого обстеження на УЗД. Після обстеження Тимура направили до Києва у Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. Зустріч з кардіологом вибила землю з-під ніг. Нам повідомили, що у дитини дефект міжпередсердної перегородки – вроджена вада серця. Кров з лівого передсердя через дірочку потрапляє у праве, змішується і перевантажує м’яз. Серце розтягується і впливає на роботу легенів. Єдиний вихід – операція шляхом ендоваскулярного втручання за допомогою оклюдеру. Якщо зволікати, серце і легені дитини з часом «вийдуть з ладу». Самостійно придбати цей пристрій для нашого хлопчика у нас не має такої можливості. Звертаємось до небайдужих людей в надії на допомогу нашому синочку! Наталія Довгалюк, Житомирська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Тимурові потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції хлопчик швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здоровим».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Тимурові Довгалюк, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна переказати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 213 чоловік
Допомогли: 213 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

09.08.2020
Тимур Довгалюк успішно прооперований в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Фахівці Інституту усунули ваду серця закривши дефект оклюдером, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Тимур відчуває себе добре. Вже на наступний день після операції, хлопчика виписали додому.
Мама Тимура, дякує
Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.