Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Уляна Вишневська

Потрібно
94 436грн
Улянка народилася здоровою дитиною! Донька зростала та розвивалася нормально, але близько чотирьох років ми виявили проблеми з хребтом. Звернувшись до приватного спеціаліста Войтюка А.В., нам поставили діагноз – ідіопатичний сколіоз. З цього часу ми постійно проходили лікування: електрофорез, парафін, ЛФК, курси масажів, відвідували басейн і займалися аерострейчингом. Через невеликий проміжок часу нас потурбували нирки. Лікар повідомив, що у нас є ризик для утворення піску.
Маючи проблеми з хребтом і нирками ми поїхали в Обласну дитячу лікарню. При огляді, в серці нашої Улянки почули шуми, після чого нас направили на УЗД. Обстеження показало про відхилення та проблему з серцем. Згодом, сімейний лікар скерував нас до кардіохірурга, де на ще одному обстеженні УЗД, вже іншим спеціалістом підтвердилось наше побоювання – потрібна операція. Діагноз – відкрита артеріальна протока, яка має великий розмір. Операцію потрібно робити найближчим часом за допомогою оклюдеру. Чоловік без офіційного працевлаштування, я у декретній відпустці оскільки виховую 2-во річного сина. Ми дуже надіємось на допомогу фонду, оскільки така вартість для нас не по силі. Марія Боброннікова, Волинська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Петров Віталій: «При обстеженні, Уляні встановлено діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Розміри отвіру, дуже великого розміру. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку оклюдером. Це щадне втручання, після нього дівчинка швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 113 206 гривень.


Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Уляні Вишневській, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Допомогти підопічним Уфонду на сайті наших партнерів – Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто». А також, перерахувати допомогу Уляні за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.