Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Уляна Дяченко

ЗІБРАНО 151 426 гривень. Читачі та партнери Уфонду зібрали 151 426 гривень.

Уляна народилася здоровою дитиною. Донька росла та розвивалася як всі діти. До школи, якихось проблем зі здоров'ям дитини не було.
З великим натхненням ми обирали школу для Уляни, готуючи її до першого класу. Вона така жвава, така енергійна, сповнена мрій і надій. Але під час звичайного медичного обстеження ми отримали страшну новину, яка змінила все: у моїй маленької принцеси виявили ваду серця – дірку в міжпередсердній перегородці. Цей діагноз зруйнував наш світ. Я відчувала невимовний страх і безпорадність, адже серце – це серце, його вада – це серйозно і небезпечно.
Ми переживали найгірші моменти, уявляючи, як ця вада може вплинути на життя Уляни, як вона може обмежити її можливості, затьмарити її мрії. Але в цей темний час промінь надії з'явився завдяки сучасній медицині. Лікарі, справжні чарівники нашого часу, запропонували рішення – невелику "парасольку"-оклюдер, який здатний за кілька годин закрити цю дірку і повернути моїй донечці здоров'я.
Ця процедура дає нам надію на те, що Уляна буде жити повноцінним життям, без обмежень. Вона зможе сміливо мріяти про майбутнє, про своїх власних дітей, і знати, що її серце буде міцним і здоровим. Ніяка вада більше не стане на заваді її щасливому життю.
Операцію проведуть безкоштовно, а ось необхідний імплант – оклюдер, треба придбати самостійно. Я сама виховую Уляну та її молодшу сестру. Батько дівчат неохоче приймає фінансову участь у житті дітей. Я дуже сподіваюся на допомогу фонду та небайдужих людей. Допоможіть Уляні, будь ласка! Дяченко Ольга, Львів.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Беш Дмитро: «У Уляни вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки. Дитині необхідно провести операцію. Враховуючи заплановане оперативне лікування, ця вада серця вимагає ендоваскулярного закриття найближчим часом. Це потрібно, щоб зменшити навантаження на серце дівчинки, після чого дитина буде цілком здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 151 426 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Уляні Дяченко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів,зробити пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону за допомогою PayPal: ufondhelp@gmail.com. А також, перерахувати допомогу Уляні за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp