Зібрали:

2024 рік: 209 915 ₴
13 років: 56 545 758 ₴

Хребет

За даними статистики, деформацією хребта (сколіозом) страждає приблизно 1 відсоток населення. На ранніх стадіях хвороби можна впоратися з допомогою консервативного лікування: масажу, плавання, лікувальної гімнастики, корекції спеціальними корсетами. Але кожен десятий хворий, що має сколіоз 3-4 ступеня, потребує хірургічного лікування.

І ось яка штука: якщо ці люди хірургічного лікування не отримують, вони стають горбатими, з інвалідністю, вони просто помирають з різних причин, так чи інакше пов‘язаних з основним захворюванням. 90-95 відсотків із них – дівчата. Ніхто ще не знає чому так. Але це так.

Програма «Уфонд.Хребет» розпочалася наприкінці 2010 року. Нашим постійним партнером є Інститут патології хребта та суглобів імені професора М.І. Ситенко. Інститут Сітенко – один із найстаріших ортопедичних закладів України – був заснований у 1907 році. Фахівцями Інституту накопичено багаторічний досвід лікування деформацій та захворювань хребта у дітей. З 2019 року ми розпочали співпрацю з відділенням ортопедії та травматології НУМК «Університетської клініки» Харківського національного медичного університету.