Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Чарівний тигр Макара

ЗІБРАНО 26 723 гривень. ОДИН КУРС СПЛАЧЕНО ТА ПРОЙДЕНО.

Макар бажана дитина, яку ми з радістю чекали. Вагітність у мене проходила добре і нічого не віщувало біди! Він повинен був народитися здоровою дитиною, тому що всі аналізи, УЗД були в нормі і у мене, і у нього. Пологи відбулися в строк, на 40 тижні, але, на жаль, Макар дуже постраждав, отримав сильну родову травму. Приїхавши в пологовий будинок у нас все було добре на огляді лікаря. Окушерка проколола навколоплідний міхур, води були чистими, після цього мене перевели в пологовий зал, сказали, що через годину, якщо не народжу, то будуть стимулювати пологи. А вийшло так, що прийшли через п‘ять годин, два рази приходила акушерка слухала трубочкою серцебиття, говорила, що все добре і йшла. По закінченню п‘яти годин, біля мене була бригада з шести лікарів, три з яких видавили Макара. Він народився у важкому стані, не кричав, не ворушився, не дихав в стані тяжолой асфіксії. Що привело до набряку головного мозку. Перші два тижні, після народження, Макар провів в реанімації у стабільно важкому стані, як нам говорили лікарі, він був підключений до апарату штучної вентиляції легенів, до численних крапельниць, годували його через зонд, потім його перевели у відділення патології новонароджених перинатального центру, де ми разом пробули ще два тижні борючись за життя Макарчика. І тільки через місяць, після народження Макара, нас виписали додому... З моменту приїзду додому, ми почали займатися з Макаром (масаж, груднічкове плавання, постійні поїздки на консультації до різних лікарів, лікарська терапія), хоча, нам ніхто не говорив, які можуть бути наслідки і діагноз у дитини. Все робили інтуїтивно, можливо, завдяки цьому у нас такі результати зараз!
Ми вже дуже багато пройшли за сім років. Інтенсивно займаємося масажами, ЛФК та плаванням в перервах між реабілітаціями. Макар пройшов вже двадцять п‘ять курсів реабілітацій в різних клініках і центрах, курс дельфінотерапії і кілька курсів іпотерапії, курсами проходить иглорефлексотерапию і мануальну терапію. Зараз Макар постійно займається з логопедом, дефектологом і відвідує спеціалізований дитячий садок, щоб підготуватися до школи. Завдяки всім нашим старанням, постійной праці і силі волі Макара, він навчився сидіти, повзає, стали краще працювати ручки (хоча ще дуже важко йому дається все, що пов‘язано з дрібною моторикою), недавно почав самостійно вставати на ноги з положення стоячи на четвереньках, трохи покращилась мова і почав робити свої самостійні кроки.
Макар інтенсивно росте, необхідно постійно знижувати м‘язовий тонус, щоб не виникали контактури, які заважають нормально рухатися. Кожен рух, це велика праця! А також треба постійно розвивати його інтелектуально, адже у нього інтелект зберігся і він все розуміє і хоче все робити самостійно! Необхідно постійно проходити курси реабілітації, комплексні заняття під керівництвом фахівців, на це потрібні великі кошти ... Адже лікування ДЦП - це тривалий і дорогий процес! У минулому році, завдяки читачам і партнерам Уфонда, Макарові вдалося оплатити і пройти два курси реабілітації в МКВЛ м.Трускавець. Спасибі Вам!
Сьогодні, ми знову звертаємося до всіх вас, з проханням допомогти Макарові, подарувати йому шанс на самостійне життя, адже у нього такий прогрес і ми не можемо зупинятися! Допоможіть будь ласка. Ірина Мокієнко, Київ
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «Макар потребує чергової госпіталізації для обстеження і проведення курсу відновного лікування та реабілітації. Мета госпіталізації - зниження тонусу м‘язів, збільшення рухової активності, поліпшення координації рухів, поліпшення фізичного та психоемоційного стану хлопчика».

Вартість двох курсів лікування 26 723 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Стецюк Макарові, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Уфонде. Або скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулись (взяли реквізити): 67 чоловік
Допомогли: 67 чоловік
Зібрано: 26 723 грн

30.07.2019

Макар Стецюк повернувся з реабілітації в Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна. Хлопчик пройшов вже 15 курсів лікування, і третій курс, сплачений читачами і партнерами фонду.
Реабілітація пройшла дуже добре і плідно, з огляду на те, що у Макара був новий інструктор ЛФК і масажист, він вів себе добре на всіх заняттях! Помітно зміцнилися руки і стали краще розгинатися в ліктях, покращилась опора на кисті рук, при стоянні на четвереньках. Також стали краще згинатися ноги в колінах і покращилась опора на стопи при стоянні та ходьбі. Макар став більш активним і рухливим! У м‘язах помітно зменшився тонус, покращилась розтяжка в ногах і збільшилася амплітуда рухів. Хлопчик став краще утримувати ложку під час їжі і чашку, коли п‘є. Батьки Макара, та лікарі дуже задоволені результатами!!!
«Ще раз, всім сердечно дякуємо і бажаємо добра! Величезна подяка, фонду і всім, хто причетний до цього! Ми дуже вдячні за віру і допомогу нашому синові всім добрим і чуйним людям, які не залишилися осторонь і підтримали нас і в цей раз!» - слова подяки від Ірини, мами Макара.
Прийміть і нашу вдячність, друзі! Ми обов‘язково продовжимо допомагати Макарові і будемо стежити за долею хлопчика.