Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Шанс на самостійність


ЗІБРАНО 47 687 гривень. Партнери та читачі Уфонду, зібрали 47 687 гривень. Крісло-вертикалізатор сплачено та передано.

Дорогі друзі! Ми знайшли крісло-вертикалізатор для Кості Малухіна по меншій вартості і за погодженням з мамою Кості, оплатили та передали крісло для дитини. Коментар мами зі словами подяки, дивіться нижче, під історією дитини. Якщо не буде ваших заперечень, зібрана частина коштів, буде перераховано на лікування інших підопічних Уфонду, в рамках програми «Уфонд.ДЦП».


Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 8 177 гривень.

Кості Малухіну допоможе вертикалізатор.

Якби Костя зумів розмовляти у свої 13 рочків, найперше, щоб він сказав: «Мама, я тебе дуже люблю».
Якби він вмів самостійно тримати в ручці олівець, він би намалював свою сім’ю і дім, сонце і море.
Якби він сам сидів і тримав спинку рівненько, вони б із молодшою сестричкою складали великі пазли з казковими героями, ліпили із пластиліну, складали конструктор.

…Але Костя цього не може зробити без нашої допомоги. Він на шляху, на якому мужньо, не по-дитячому долає всі перепони.

– У Кості дитячий церебральний параліч, тому багато часу він проводить в сидячому або лежачому положенні. Боюся навіть про це думати, але це може викликати легеневу і ниркову недостатність, остеопороз. Нам дуже необхідний ортопедичний вертикалізатор, – говорить Марина, мама хлопчика.

Вертикалізатор, це спеціальний пристрій соціальної адаптації, за допомогою якого вдається привести тіло дитини в вертикальне положення. У Кості вже було три вертикалізатори, які він отримував від держави, вони призначені для певного віку і ваги. Але зараз, він вже три роки без вертикалізатора… Саме такий, який необхідний Кості, немає в наявності у держави.
– Ми востаннє робили заняття на вертикалізаторі у клініці імені Козявкіна, де проходили реабілітацію. Цей вертикалізатор нам радить лікар, адже він дозволяє активізувати опорно-рухові функції, забезпечує стимулюючу дію на групи м’язів. Якби ж вертикалізатор був у нас вдома, ми би могли займатися на день двічі-тричі по 15 хв, ми б досягли більших результатів, – говорить Марина.

Костя на ніжках трошки стоїть, якщо його підтримують. Спину він не може самостійно тримати. І сидіти він теж самостійно не може, йому потрібна опора… Тож заняття на вертикалізаторі необхідні терміново, щоб Костя не втратив навички, які напрацював протягом життя, щоб хлопчик зумів самостійно сидіти та стояти.

– Я все життя намагаюся допомогти своєму сину наблизитися до повноцінного життя. І щодня засинаю з думкою про те, що колись настане той день, коли я візьму Костю за руку і він зможе ходити. Та я сама виховую двох діток, і не можу йому в цьому допомогти… Тому звертаюсь до фонду за допомогою.

Вартість ортопедичного вартикалізатора понад 100 тисяч гривень. Ми розпочинаємо цей великий збір коштів у підтримку Кості, у якого є всі шанси для повноцінного життя.

Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «У Кості ДЦП, спастичний тетрапарез, контрактури суглобів ніг. Хлопчику рекомендується вертикалізація в спеціалізованому технічному засобі. Ми рекомендуємо мобільний вертикалізатор, розмір 3, його використання допоможе Костянтину розвинути навички ходьби, зніме навантаження з тазостегнових суглобів».

Постачальник вертикалізатору виставив рахунок на 28 710 гривень (оновлено).

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Костянтину Малухіну, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 97 чоловік
Допомогли: 97 чоловік
Зібрано: 47 687 грн

26.06.2021
Кості Малухіну оплатили та передали крісло-вертикалізатор. Крісло підійшло дитині і зручно для тривалих прогулянок та в побуті. Ось що пише нам Марина, мама Кості: «Щаслива посмішка сина. Посмішка від прогулянки на зручному візку. Ми так довго чекали його. Дякую фонду за допомогу. Я не можу в повній мірі передати наші емоції з того моменту, як отримали коляску, це тепер наш "лендровер" на якому ми будемо всюди. Дуже приємно, що в наш нелегкий час, є люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Дякую Вам за турботу та підтримку!».

Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми будемо обов‘язково стежити за долею хлопчика.