Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Юля Гоцкало

ЗІБРАНО 64 200 грн. Фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку і читачі Уфонду зібрали 64 200 грн. Оклюдер-спіраль сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Юля народилась здоровою дитиною. Займалася гімнастикою і була дуже активною дівчинкою. У віці 8 років, у доньки стали частими інфекційні захворювання, слабо набирала вагу. Перенесла запалення легенів і туберкульоз. На плановому обстеженні в поліклініці, були виявлені шуми в серці. Нас направили в Інститут хірургії ім. Зайцева, де поставили діагноз - вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока, дилатація всіх камер серця. Було запропоновано провести операцію по закриттю протоки ендоваскулярним методом, який менш травматичний для дитини. Сама операція безкоштовна, але потрібно придбати спеціальний пристрій - окклюдер. Своїми силами ми з чоловіком купити окклюдер не в змозі. У нас багатодітна сім‘я, виховуємо 4 дітей. Чоловік зараз постійного доходу не має, я перебуваю в декреті. Дуже сподіваємось на допомогу добрих людей. Вікторія Гоцкало, Харків.
Завідувач відділенням інтервенційної кардіології в ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, Юлі встановлений діагноз: вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока, дилатація всіх відділів серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку окклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього Юля швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 64 200 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Юлі Гоцкало, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 123 людини
Допомогли: 123 людини
Зібрано: 64 200 грн

30.09.2019
Юлія Гоцкало успішно прооперована в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків). Фахівці Інституту усунули ваду серця закривши відкриту артеріальну протока окклюдером-спіраллю, через маленький прокол в стегнової вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Юля відчуває себе добре. Вже через кілька днів після операції, дівчинку виписали додому.
Рідні Юлі, дякують за допомогу Фонду «Допомогати просто», ус
ім клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.