Зібрали:

2024 рік: 689 114 ₴
13 років: 57 024 957 ₴

Юлія Бербец

Потрібно
62 750грн
Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 3 700 гривень.

Юля народилася здоровою дитиною. Проте у віці 8 років, ми звернули увагу на те, що у доньки під час активності почало часто боліти серце, тому вирішили звернутися за консультацією до кардіолога Христини Курчак. Після повного обстеження, лікарка встановила Юлії діагноз – вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока. Нам порадили звернутися до дитячої лікарні Святого Миколая Першого медичного об'єднання міста Львова, щоб провести оперативне втручання, оскільки в подальшому є загроза життю дитини. Операцію проведуть безкоштовно, а ось необхідний імплант оклюдер-спіраль, треба придбати самостійно. Чоловік наразі без офіційного працевлаштування, я також працюю, проте наші заробітки не в змозі покрити вартість необхідного пристрою.
Ми дуже сподіваємось на допомогу фонду та небайдужих людей! Маємо надію, що завдяки вашій допомозі, донька буде зростати здоровою дитиною й надалі займатися танцями та різними активностями без болю в серці. Ірина Бербец, Львів.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Беш Дмитро: «При обстеженні, Юлії було встановлено діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття отвору оклюдером-спіраллю великого розміру. Це щадне втручання, після нього дитина швидко відновиться і буде нормально розвиватися та займатися улюбленими справами».

Постачальник спіралі-оклюдеру виставив рахунок на 80 000 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Юлії Бербец, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів,зробити пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону за допомогою PayPal:ufondhelp@gmail.com. А також, перерахувати допомогу Юлії за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.