Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Юлія Перетятко

ЗІБРАНО 122 050 гривень. Металеву конструкцію-імплантат сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Компанія Raremic
Holdings Ltd в особі Бакуліна Миколи Євгеновича внесли 49 096 гривень.

Компанія Агро3 внесла 25 000 гривень.

Юля навчається у 6 класі. З народження, донька має проблеми з хребтом – вроджений кіфосколіоз. Щоб випрямити спину, Юля носила корсети, займалася лікувальною фізкультурою, ходила на масажі. Але дива не сталося, а навпаки горб прогресував. Коли Юлі виповнилось три роки, ми поїхали на консультацію до київських ортопедів, у Охматдит. Доньці призначили носити корсет, бо для операції, Юля була ще мала.
Три роки дитина носила корсет, але покращення не сталося. Тоді ми поїхали на обстеження до Харкова. Лікарі після огляду, відразу сказали робити операцію на хребті, встановлювати Юлі титанову конструкцію, бо стан дитини погіршувався. Ставало все гірше і гірше, боліли ніжки, донечка не могла сама ходити. Тоді Юлі зробили першу операцію – встановили титанову конструкцію. Після цього, протягом чотирьох років, ми їздили до лікарні, де фахівці «підкручували» цю конструкцію, щоб викривлення хребта не прогресувало. А щоб лікування було більш ефективним, Юлі зробили ще дві операції на тазостегновому суглобі, так як з народження, у доньки одна нога була коротша за іншу на 3,5 см.
Після проведення серії операцій, Юля йшла на покращення. Але, у березні 2019 року, донька захворіла на кір, що дало ускладнення у вигляді запалення головного мозку – енцефаліту. Два місяці донечка була у комі. Загальний термін реабілітації склав понад рік. Дитина не могла рухатися, мала втрати пам’яті. До сьогоднішнього дня відчуваються наслідки цієї страшної недуги.
За час, поки ми лікували одне, підійшов термін замінити тимчасову титанову конструкцію на постійну. Але, після перенесення 8 складних операцій, поетапного лікування, виснажливих у всіх формах реабілітацій, засобів, необхідних для придбання цієї конструкції, у нас немає. Ми просимо всіх небайдужих людей, про допомогу нашій доньці. Бо, після стількох років боротьби за здоров’я дитини, відступати не можна. Любов Перетятко, Львівська область.
Завідуючий відділенням ортопедії і травматології НУМК «Університетська клініка» Харківського національного медичного університету Дмитро Петренко (м. Харків): «З огляду на той факт, що дівчинка інтенсивно росте, якщо не провести найближчим часом операцію, по заміні імплантату, то у дитини продовжиться викривлення, яке не тільки зіпсує її зовнішній вигляд, а й порушить роботу внутрішніх органів. Виправлення сколіозу хірургічним шляхом, дозволить вести дитині повноцінне життя без болю в хребті, вчитися, вільно спілкуватися зі своїми однолітками і в майбутньому уникнути проблем зі здоров’ям».

Постачальник металевої конструкції-імпланта виставив рахунок на 122 050 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Юлії Перетятко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 51 людина та дві компанії
Допомогли: 51 людина та дві компанії
Зібрано: 122 050 грн

05.10.2021
Юлія Перетятко успішно прооперована в Університетській клініці Харківського національного інституту патології хребта та суглобів імені професора М.І. Сітенка.
Дівчинка перенесла дві великі операції на хребті які дозволили практично повністю виправити сколіоз. На наступний день після установки імплантату вона почала ходити і на 7 добу виписана додому. Через пару тижнів вона зможе повернуться до навчання. Постійні болі та муки позаду. Через рік ніхто навіть не побачить, що у дівчинки була операція. Юля почне нове життя, без болю в спині і з надією на майбутнє.
Батьки Юлі, дякують читачам та партнерам Уфонду за допомогу й порятунок життя їх доньки! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми раді що змогли допомогти ще одній дитині і обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.