Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Юрій Федчишин

ЗІБРАНО 88 250 гривень. Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 88 250 гривень. ОКЛЮДЕР СПЛАЧЕНО.

Я, мама 3-річного Юрчика. У мого хлопчика виявили ваду серця, коли йому було 2 місяці. Лікарі встановили діагноз – вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Спочатку нам не призначали операцію, так як лікар казав, що за звичай такі дірочки з часом самі закриваються. Але зараз, спеціалісти Львівської клінічної лікарні підтвердили, що дефект на жаль не закрився. Моїй дитині потрібна операція. Я, як і будь-яка мама, переживаю за його здоров‘я, але грошей, потрібних на операцію, в мене не має. Стан Юрчика погіршується, він не в змозі бігати, гратись з однолітками. Оперувати порок серця можна не травматично, практично безболісно з допомогою оклюдеру. Вся операція проводиться по судинах, дитині не потрібно розрізати грудну клітину, а головне, після такої операції не потрібно довгий час перебувати в реанімації. На наступний день Юрчик вже буде здоров, та зможе поїхати до дому. Вартість такого пристрою майже 90 тисяч гривень. Допоможіть мені зібрати ці кошти, щоб врятувати життя моєї дитини! Ірина Федчишин, Львівська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Петров Віталій: «При обстеженні, Юрію Федчишину було встановлено діагноз: вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки, збільшення відділів серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття отвору оклюдером. Це щадне втручання, після нього дитина швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 88 250 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Юрію Федчишин, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції – Наповни серце життям!.
А також, перерахувати допомогу Юркові за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 170 чоловік
Допомогли: 170 чоловік
Зібрано: 88 250 грн