Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Яна Васільєва

ЗІБРАНО 60 027 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 60 027 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Яна з’явилася на світ здоровою дитиною, в сім’ї мого рідного брата. Батьки дівчинки жили не найкращим життям, тому, коли дитині виповнилося 8 років, їх позбавили батьківських прав, а Яну хотіли відправити до притулку. Але я не дав цьому статися, і забрав дитину до себе в сім’ю, оформивши опіку. У 2016 році, мама Яни померла. У цьому ж році, захворівши повторно пневмонією, Яна потрапила в лікарню, де у неї й виявили порок серця - відкриту артеріальну протоку. Лікарі рекомендували спершу спостерігатися, була ймовірність, що "отвір" закриється самостійно. Коли Яні виповнилось 13 років, і у неї почалося інтенсивне зростання, на жаль, і порок серця почав теж збільшуватися. Лікарі рекомендують провести операцію по закриттю пороку, щоб уникнути серйозних ускладнень в майбутньому, дитина перестала боліти і могла вести активний спосіб життя. Операцію запропонували зробити щадну, за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру-спіралі. Це найбільш підходяща і безпечна операція для дитини. Тільки необхідну для неї спіраль, нам потрібно купити самим. Я працюю продавцем-консультантом в невеликому магазині, дружина працює бухгалтером в тролейбусному депо. На жаль, ми не маємо коштів для покупки спеціальної спіралі, необхідної Яні. Тому, звертаємось до всіх небайдужих людей, щоб допомогли Яні стати здоровою дитиною. Віталій Васільєв, Харківська область.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, дитині встановлено діагноз: вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку оклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього дівчинка швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 60 027 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Яні Васильєвої, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 93 людини
Допомогли: 93 людини
Зібрано: 60 027 грн

01.07.2020
Яна Васильєва успішно прооперована в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків). Фахівці Інституту усунули порок серця закривши відкритий артеріальний проток окклюдером-спіраллю, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Яна почувається добре. Вже на наступний день після операції, дівчинку виписали додому.
Рідні, Яни, дякують Благодійному фонду "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.