Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Яна Таран

ЗІБРАНО 122 050 гривень. Металеву конструкцію-імплантат сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Яна народилася здоровою дитиною, але з дуже маленькою вагою. Протягом 5 днів, дитина нормалізувала свою вагу, і нас виписали додому. До 1-го року Яна жила в повноцінній родині, але, незабаром, батько залишив сім’ю і більше в житті дитини не приймає абсолютно ніякої участі. З тих пір, я виховую доньку одна.
Яна з 4 років займалася вокалом, брала участь у багатьох фестивалях України, де займала перші місця. Але, хвороба завадила займатися улюбленою творчістю, і дитині довелося відмовитися від занять, так як біль в спині не давала їй виступати на сцені. Коли Яні виповнилося 10 років, на черговому огляді в поліклініці педіатр поставила діагноз - правосторонній сколіоз 4 ступеня. Ми почали займатися лікуванням.
Доньці призначили носити корсет, але біль в спині не давала дитині спати по ночах і хвороба прогресувала далі. Ми зверталися і ходили по різних установах і організаціям з відновлення хребта. Дитина виконувала ряд вправ, через які переносила нестерпний біль, але терпіла, так як сподівалася, що це остання надія на порятунок. Але хвороба прогресувала ще більше і досягла свого піку - поворот хребта на 68 градусів. Лікарі Університетської клініки Харківського національного медичного університету, повідомили, що врятувати Яну може тільки хірургічне втручання з установкою металевої конструкції. Вартість тільки однієї конструкції-імплантату понад 120 тисяч гривень. Таких коштів у мене, на жаль, немає.
Я виховую і займаюся дитиною сама, батько дитини не бере участі в житті доньки взагалі, а моєї заробітної плати вистачає лише на найнеобхідніше для життя.
Я бачу, як донька страждає, якого болю відчуває, і моє серце розривається від горя. Вона позбавлена можливості жити повноцінним, активним життям і бути також щасливою, як і її однолітки.
Терпіти біль Яні з кожним днем все важче. Чекати, часу у нас немає. Сколіоз її повністю скалічить. Я звертаюся до всіх, хто може допомогти моїй доньці. Допоможіть будь ласка! Ганна Ревук, Дніпро.
Завідуючий відділенням ортопедії і травматології НУМК «Університетська клініка» Харківського національного медичного університету Дмитро Петренко (м. Харків): «Деформація хребта, виявлена у віці 10 років, є найбільш несприятливою для пацієнта, оскільки характеризується швидким прогресуванням, що призводить до порушення функції спинного мозку, легенів і серця. Саме такий випадок у Яни. Хірургічне втручання, яке ми збираємося провести, дозволить не тільки зупинити прогресування хвороби, а й значно виправити викривлення, усунути косметичний дефект, що благотворно позначиться на функції всього організму і дозволить дитині вести таке життя, як і всі її однолітки».

Постачальник металевої конструкції-імпланта виставив рахунок на 122 050 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Яні Таран, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 людина
Допомогли:
1 людина
Зібрано:
122 050 грн

03.06.2021
Яна Таран успішно прооперована в Університетській клініці Харківського національного інституту патології хребта та суглобів імені професора М.І. Ситенка.
Дівчинці проведена корекція викривлення хребта за допомогою імплантату, який дозволив повністю виправити деформацію хребта. Після реабілітаційного періоду, Яна повернеться до свого нормального життя, буде вчитися і радіти життю. Через рік ніхто навіть не побачить, що у дівчинки була операція.
Мама Яни, дякує партнерам Уфонду за допомогу і порятунок
її життя доньки! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми раді що змогли допомогти ще одній дитині і обов’язково будемо стежити за долею дівчини.