Зібрали:

2024 рік: 689 114 ₴
13 років: 57 024 957 ₴

Слух






Приглухуватість – це стійке зниження слуху, яке ускладнює сприйняття звуків і призводить до порушення розвитку мови. Приглухуватість може бути набутою внаслідок захворювань вуха та носоглотки або вродженою. Для нормального розвитку та адаптації у суспільстві таку дитину необхідно вчасно обстежити, поставити правильний діагноз, призначити лікування, грамотно провести підбір слухових апаратів або наступне встановлення спеціального слухового імпланту.
Виділяють два основних види приглухуватості: нейросенсорну, при якій страждають рецепторний апарат равлики і кора головного мозку, і кондуктивну, коли пошкоджений або недорозвинений провідний слуховий апарат – слуховий прохід та барабанна перетинка. Якщо у хворого діагностуються ознаки тієї та іншої приглухуватості, то це змішана приглухуватість.

В Україні згідно зі статистикою, порушеннями слуху – внаслідок травми, хвороби або через вроджені вади – страждає кожна дев‘ята людина, з них 186 тисяч дітей з інвалідністю, а за даними ЮНІСЕФ прогнозується 212 тис. хворих дітей та 85 тис. дітей з тяжкою інвалідністю.
За програмою «Уфонд.Слух», у 2015 році ми розпочали співпрацю з центром слухопротезування "Беттертон". З 2017 року, за проведенням кохлеарної імплантації, ми співпрацюємо з міжнародною мережею клінік ACIBADEM (Туреччина). З 2021 року з центром слухопротезування "Медіцентр".