Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Дарина Вісягіна (2 курс)

ЗІБРАНО 17 432 гривень. Читачі Уфонду зібрали 17 432 гривень. Курсове лікування пройдено.

Дарина єдина та довгоочікувана дитина в нашій родині. Донька народилася передчасно, на 31 тижні вагітності з вагою 1900 грам. Майже два місяці дитина була під апаратом ІВЛ, це спричинило жахливі наслідки. З пологового будинку Дарину виписали з діагнозом – ДЦП, затримка в розвитку. Ми не втрачали час, та почали активно займатися дитиною. Але, коли Дарині було 9 місяців, батько дівчинки пішов з родини, залишивши мене на самоті з донькою. З тих пір, я виховую доньку сама, не опускаючи рук, роблю все, щоб моя дитина була здорова. В 3,5 роки, Даринка зробила свої перші кроки, а згодом почала вимовляти перші слова. Кожне зайняття дає свій маленький, але дуже важливий результат. Минулого року, дякуючи читачам та партнерам Уфонду, Даринці вдалось пройти черговий курс лікування в клініці Козявкіна. Реабілітація принесла довгоочікувані поліпшення для Дарини: дівчинка почала більш впевнено ходити, поліпшилась координація, пішов трохи тонус в стопах, з’явилися нові слова та звуки. Дякую кожному з Вас за допомогу!
Зараз Дарині необхідний черговий, 8 курс реабілітації в клініці Козявкіна. Але, нажаль, я не маю фінансової можливості самостійно його сплатити. Через війну, я навіть не маю змоги працювати. Дуже прошу Вас, допомогти Даринці пройти важливий для неї курс лікування! Олена Вісягіна, Харківська область.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «Дарині необхідно пройти черговий курс лікування та реабілітації. Дитина добре відкликається на лікування. Потрібно продовжувати знижувати м’язову напругу, збільшувати обсяг і якість рухів, поліпшити дрібну моторику і опору на ноги, координацію рухів, а також, загальний фізичний та психоемоційний стан дівчинки».

Вартість одного курсу лікування 17 432 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Дарині Вісягіній, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Дарині за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

05.09.2022
Дарина Вісягіна, пройшла запланований курс реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування Козявкіна. Черговий курс реабілітації, вартістю понад 17 тисяч гривень, який допомогли оплатити читачі та партнери Уфонду. Лікування Дарина закінчила з позитивною динамікою та новими навичками. Дівчина стала краще ходити, покращилася координація, знизився тонус у стопах, дитина почала говорити нові слова та звуки. Мама Дарини, має надію, що реабілітація дасть нові та ще кращі результати.
«Я безмежно вдячна Уфонду та всім людям, які допомогли пройти такий важливий для нас курс лікування. Дякую кожному від чистого серця!» – слова подяки від Олени, мами Дарини.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми будемо обов’язково стежити за долею дівчинки.