Зібрали:

2022 рік: 2 739 824 грн
За 11 років: 50 621 373 грн

Дарина Вісягіна (2 курс)

Потрібно
7 762грн
Дарина єдина та довгоочікувана дитина в нашій родині. Донька народилася передчасно, на 31 тижні вагітності з вагою 1900 грам. Майже два місяці дитина була під апаратом ІВЛ, це спричинило жахливі наслідки. З пологового будинку Дарину виписали з діагнозом – ДЦП, затримка в розвитку. Ми не втрачали час, та почали активно займатися дитиною. Але, коли Дарині було 9 місяців, батько дівчинки пішов з родини, залишивши мене на самоті з донькою. З тих пір, я виховую доньку сама, не опускаючи рук, роблю все, щоб моя дитина була здорова. В 3,5 роки, Даринка зробила свої перші кроки, а згодом почала вимовляти перші слова. Кожне зайняття дає свій маленький, але дуже важливий результат. Минулого року, дякуючи читачам та партнерам Уфонду, Даринці вдалось пройти черговий курс лікування в клініці Козявкіна. Реабілітація принесла довгоочікувані поліпшення для Дарини: дівчинка почала більш впевнено ходити, поліпшилась координація, пішов трохи тонус в стопах, з’явилися нові слова та звуки. Дякую кожному з Вас за допомогу!
Зараз Дарині необхідний черговий, 8 курс реабілітації в клініці Козявкіна. Але, нажаль, я не маю фінансової можливості самостійно його сплатити. Через війну, я навіть не маю змоги працювати. Дуже прошу Вас, допомогти Даринці пройти важливий для неї курс лікування! Олена Вісягіна, Харківська область.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «Дарині необхідно пройти черговий курс лікування та реабілітації. Дитина добре відкликається на лікування. Потрібно продовжувати знижувати м’язову напругу, збільшувати обсяг і якість рухів, поліпшити дрібну моторику і опору на ноги, координацію рухів, а також, загальний фізичний та психоемоційний стан дівчинки».

Вартість одного курсу лікування 17 432 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Дарині Вісягіній, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер 3809. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Дарині за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.