Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Діана Ящук

Дорогі друзі!
За даними з передопераційного обстеження Діани, дефект міжпередсердної перегородки не потребує оперативного втручання. Тому операція з усунення вродженої вади серця не знадобиться. Якщо не буде ваших заперечень, частина зібраних коштів для Діани Ящук буде перерахована на лікування іншої дитини, підопічної Уфонду в рамках програми «Уфонд.Серце» та акції «Серце б’ється завдяки…»Анастасії Луцик, якій також показана ендоваскулярна операцію з використанням оклюдеру.

ЗІБРАНО 99 831 гривень. Компанії Фора, Яготинське для дітей та читачі Уфонду, зібрали 99 831 гривень. Госпіталізація в березні.

Наша донька народилась здоровою дитиною. Жодних ознак, що Діана хвора не було. Однак після обов’язкового обстеження у сімейного лікаря у доньки виявили шум в області серця. Почали проявлятися такі симптоми, як втома, тривога, підвищена дратівливість. Проаналізувавши, ми дійшли висновку, що дитина ще й часто хворіє на простудні захворювання.
Сімейний лікар направив нас до обласної дитячої лікарні до кардіолога, той у свою чергу після обстеження направив до Інституту серця на консультацію до кардіохірурга.
Таким чином, після обстеження в Інституті серця, у Діани був підтверджений діагноз вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки. Усунути ваду серця можна оклюдером. Це найкращий та сучасний спосіб усунення таких дефектів.
Ми не маємо можливості самостійно придбати такий імплантат. Наша родина складається з 4-х осіб, працює один чоловік. Нещодавно закінчилася моя відпустка з догляду за дитиною до трьох років, але на попереднє місце роботи мене не взяли. Просимо вашої допомоги! Катерина Ящук, Вінницька область.
Завідувач відділення ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «Під час обстеження, Діані було встановлено діагноз: вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття вади оклюдером. Це щадне втручання, після нього дівчинка швидко відновиться і нормально розвиватиметься».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 99 831 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Діані Ящук, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Діані за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp

Відгукнулися (взяли реквізити): 406 чоловік
Допомогли: 406 чоловік
Зібрано: 99 831 грн