Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Звіт. Півтора місяці прагнення миру

Ця весна стала для всіх зовсім іншою. Саме тому ми вирішили не робити звичайний звіт про роботу Уфонду. Замість цього ми зібрали найголовніше, що встигли зробити за цей період, і що ще хочемо встигнути до наступного звіту.

Війна, як виявилось, це не лише про жорстокі бойові дії. Ми познайомилися з війною від лиця Уфонду у вигляді зупинки життєво важливих операцій, недоступності медикаментів, складнощів у доставці предметів медичної необхідності, гуманітарній кризі, тисячах переселенців, які звертаються по допомогу за найнеобхіднішим.

Вперше за 12 років існування фонду до нас звернулися щодо дитини із міноосколковим пораненням ноги. Саме хлопчику із Волновахи ми разом з партнерами БФ ПриватБанку "Допомагати просто" дуже швидко, не дивлячись на нелегку логістику, змогли знайти і доставити потрібний Vac апарат.

Надзвичайно важливу частину у нашій діяльності склала гуманітарна допомога, яку ми отримали в великій поставці з США від компанії Eltech Trust. Цю допомогу наші волонтери змогли розподілити між лікарнями, оскільки в ній були хуріргічні та ортопедичні медичні матеріали, частину доставили бійцям у вигляді спальних мішків, велику частину надали переселенцям із східних областей України.
Ми і далі продовжуємо шукати можливості отримання нової гуманітарної допомоги, адже запити щодо неї надходять постійно.

Звичайно, ми не змогли стояти осторонь, тому частина нашої діяльності була спрямована на допомогу ЗСУ та ТРО, про що ми також писали.

Наші волонтери та нові друзі, постійно продовжують допомагати сім‘ям з Чернігівщині, у Київському регіоні, літнім людям та тваринам.

Поступово Уфонд повертається до своєї головної місії - допомоги дітям. Цьому сприяло відновлення операцій у інших більш безпечних регіонах країни. А ще цьому дуже сприяє ваша підтримка підопічних Уфонду.
Допомоги дуже чекають дітки із вадами серця, яким терміново потрібно придбати та встановити оклюдери. Чудовий хлопчик Ілля чекає на слуховий апарат, який допоможе йому вчитися та спілкуватися з друзями. А такий сильний Маркіян веде боротьбу із діагнозом ДЦП та мріє разом із родиною про реабілітацію, яку можете подарувати Ви!

Все буде – Україна!

Реквізити для допомоги та історії діток.