Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Макар Стецюк

ЗІБРАНО 14 608 гривень. Читачі та партнери Уфонду зібрали 14 608 гривень. КУРС СПЛАЧЕНО. КУРСОВЕ ЛІКУВАННЯ ПРОЙДЕНО

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс
8 708 гривень.

Спочатку, хочу щиро подякувати благодійникам Уфонду, та всім добрим людям, які підтримували нас і допомогли Макарові пройти попередні декілька курсів реабілітації у Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна. Побажати всім миру, спокою та щастя!
Від початку воєнних дій в Україні ми залишалися вдома у нашому рідному Києві, пережили і переживаємо все що відбувалося навкруги. Стараємося, наскільки це можливо, триматися, тому що всі наші емоції передаються сину, а він дуже чутливий. Навчання, домашні завдання відволікають від сумних та тяжких думок.
Раніше, коли Макар мав можливість реабілітуватися по три-чотири рази на рік у клініці, як це рекомендують лікарі. Він дуже гарно займався: з кожним разом, після реабілітації, покращувався його фізичний та емоційний стан, краще згинав ноги у колінах, покращувався стан м’язів, Макар ставав активнішим й витривалішим, тримав спинку рівніше, була краща опора на ноги.
За одинадцять років, Макар вже пройшов 30 курсів реабілітації у різних центрах та клініках. Зараз синок навчається у 4 класі СНВК «Мрія» для діток з вадами опорно-рухового апарату, на дистанційному навчанні. Сину подобається займатися математикою та письмом, він дуже старається, любить вирішувати приклади та задачі. Багато уваги приділяємо розвитку мови та читанню, це йому дається найважче, через недорозвиток мовлення та дизартрію.
За останні роки, на жаль, через пандемію коронавірусу та війни, реабілітації у Макара стали більш рідкісними. За період з 2020 по 2022 роки нам вдавалося оплачувати сину тільки по одній реабілітації на рік. У зв’язку з цим, спастика у дитини посилилася, що призвело до укорочення правої ніжки на 1,5 сантиметри. Зараз в нас немає можливості самостійно оплатити черговий та такий необхідний курс реабілітації сина, тому, ми вирішили знову звернутися до благодійників Уфонду за підтримкою та допомогою у цей непростий для всіх нас час. Ірина Макієнко, Київ.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Наталія Козявкіна (м. Трускавець): «Макарові необхідно продовжувати лікування, щоб повернути результати пройденого лікування і збільшити позитивну динаміку. Ми намагатимемося знизити тонус м’язів і зміцнити м’язи, розвинути мову дитини та поліпшити психо-емоційний стан хлопчика».

Вартість одного курсу лікування 14 608 гривень.

Дорогі друзі!
Якщо ви вирішите допомогти Стецюк Макарові, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Дарині за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

10.06.2023
Макар Стецюк, пройшов запланований курс реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування Козявкіна. Черговий курс реабілітації, вартістю понад 14 тисяч гривень, який допомогли оплатити читачі та партнери Уфонду. Лікування Макар закінчив з позитивною динамікою та новими навичками. Хлопець почав рівніше стояти, спинка в кращому стані, він дуже задоволений, що приїхав та надзвичайно старається на заняттях.
«Безмежно вдячна всім, хто допомагає нашим діткам у цей нелегкий час! Дякуючи Вам Макар зараз має змогу пройти таку важливу реабілітацію. Щодня моєму синочку на ЛФК роблять розтяжки, хоч це і боляче, тягне м'язи, та Макар уже зараз краще згинає ніжки в колінах. Дякуємо Вам та всім добрим людям, які відгукнулися і допомогли Макару. Бажаємо, щоб у Вас в житті все буде чудово, Миру та добра всім нам!» – слова подяки від Ірини, мами Макара.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми будемо обов’язково стежити за долею хлопчика.