Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Матвій Печокас

Шановні друзі та партнери Уфонду!
За даними з планового передопераційного обстеження
Матвія, дефект міжпередсердної перетинки в серці дитини має тенденцію зменшуватись в розмірах. Тому операція з усунення вродженої вади серця не знадобиться. Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти для Печокас Матвія, будуть перераховані на лікування іншої дитини, підопічної Уфонду Софій Ришневської.

ЗІБРАНО 102 500 гривень. Клієнти та партнери мережі Фора разом з читачами Уфонду, зібрали 102 500 гривень. ОКЛЮДЕР СПЛАЧЕНО.

Матвій має вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Про це знала лише моя дружина, мама сина, яка трагічно загинула у 2013 році. Ми з сином дізналися про це, коли він проходив медичне обстеження для військкомату. Тоді лікарі почули шум у серці та відправили Матвія на повне обстеження серця до районної лікарні. Коли Матвію зробили УЗД серця, то одразу виявили ваду серця. Ми почали шукати, як це можна вилікувати. Мої знайомі порадили нам звернутися до лікарні Першого територіального медичного об’єднання, де син повторно пройшов повне професійне обстеження, яке підтвердило ваду та показало, що серце Матвія вже працює з навантаженням. Лікарі рекомендували провести синові ендоваскулярну, нехірургічну операцію з використанням спеціального пристрою – оклюдеру. Щоб отримати цей пристрій, лікарі порадили звернутися до Уфонду, оскільки безкоштовно оклюдери зараз не надають. Власними силами мені не зібрати необхідні на покупку імплантату кошти, тому буду дуже вдячний за вашу допомогу Матвієві. Микола Печокас, Борислав, Львівська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Беш Дмитро: «При обстеженні, Матвію було встановлено діагноз: вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки. Вже зараз спостерігається навантаження на ліві відділи серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття отвору оклюдером. Це щадне втручання, після нього дитина швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на
102 500 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Печокас Матвію, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Матвію за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.