Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Софія Ришневська

Шановні друзі!
Софія Ришневська отримає допомогу від коштів зібраних нашими читачами та партнерами на лікування іншого підопічного Уфонду Печокас Матвія. За даними з планового передопераційного обстеження Матвія, дефект міжпередсердної перетинки в серці хлопця має тенденцію зменшуватись в розмірах. Тому операція з усунення вродженої вади серця не знадобиться.

ПРООПЕРОВАНО.

Софійка завжди була рухливою дівчинкою, але насторожувало одне - що вона втомлювалася швидше за своїх однолітків. Після обстеження в трирічному віці, у Софії виявили - дефект міжпересердної перегородки з лівоправим шунтуванням. Після обстежень та спостерігань, лікарі наполягають на проведенні операції. Ця вада усувається найбезпечнішим ендоваскулярним шляхом за допомогою введення оклюдеру. Так як при ендоваскулярному лікуванні вірогідність ускладнень набагато менша. Для того, щоб закрити цю протоку потрібен дороговартісний оклюдер. На даний час наша родина не може самостійно купити необхідний пристрій. Звертаємось до вас за допомогою, тому що опинились у важкій життєвій ситуації. Лікарі кажуть, що після операції донька буде здоровою і зможе вести активний спосіб життя, повернеться до танців, які змушена була залишити через хворобу. Ми дуже вдячні вам за розуміння та підтримку. Як і всі батьки, хочемо бачити свою донечку здоровою, життєрадісною, щасливою та знати, що її життю нічого не загрожує. Допоможіть нам, будь ласка! Оксана Ришневська, Волинська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Беш Дмитро: «При обстеженні, Софій було встановлено діагноз: вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття отвору оклюдером. Це щадне втручання, після нього дитина швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 102 500 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Софій Ришневській, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Софій за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

03.09.2023
Ришневська Софія успішно прооперована у Першому територіальному медичному об‘єднанні міста Львова. Дефект міжпередсердної перегородки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру. Після години операції, дівчинка була у палаті з мамою. Робота серця та системи кровообігу відновлено. Софія почувається добре і вже вдома.
Мама
дівчинки, вдячна клієнтам, партнерам мережі Фора та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обовязково будемо стежити за долею дівчинки.